Běžný termín

Oct

Oct vyšetření • 250 Kč

Operace katarakt

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

MUDr. Eva Jarošová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Po ukončení studia nastoupila v roce 2008 na Oční oddělení Městské ...

• oftalmologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

250 Kč

250 Kč

OČNÍ EU s.r.o.

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě.
Mgr.Eva Chrástková

Děkuji paní doktorce a personálu za milý a profesionální přístup. Paní doktorka neuvěřitelně zručná, výsledek operace horních víček k mé naprosté spokojenosti. Klidně bych se nechala "řezat" znovu.

M.Tobolová (30.9.2016)
Touto cestou bych chtěla poděkovat paní doktorce Jarošové a celému personálu za perfektně provedenou operaci horních i dolních víček.Milý, profesionální přístup a vynikající výsledek.Všem doporučují.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše v naprostém pořádku. Velice milý personál. Přišla jsem na řadu dokonce ještě před objednacím časem. Mohu všem doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím jsem byla u paní doktorky pouze jednou, ale už teď se těším na další kontrolu. Oceňuji profesionální a vstřícný přístup jak od paní doktorky tak všech sestřiček. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka a sestřička jsou hotovým balzámem pro oční vyšetření. Ta pohoda, ochota, milé vystupování a hlavně profesionalita! Krásně vybavená ordinace a pečlivé vyšetření. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální a milé chování paní doktorky i sestřičky! Celý proces klapal. Od přijetí až po rozloučení běželo jak po drátkách a vše bylo vyřízeno za chvilinku, žádné zdržování. Ordinace super vybavená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i sestry jsou super.Paní doktorka mi vysvětlila problém.Odcházel jsem spokojen a těším se na příští kontrolu.Jenom škoda,že paní doktorka je mladá a nemůže kandidovat na prezidenku.Měla by můj hlas,Přeji ji hodně spokojených pacientů.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím už roky i se sestrami a s mamčou a jsem s ní i s celým personálem maximálně spokojena. A to znám obě ordinace- i ve Vratimově a teď nově ve Frýdlantě. Oční lékařku a vůbec celou ordinaci i s personálem bych neměnila. Profesionální přístup všech. Denisa

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou jsem byla velmi spokojena. Sestřička profesionální vystupování, vse vysvětlila a byla opravdu milá. Paní doktorka taktéž prijemná. Vřele doporučuji.

• oftalmologie