MUDr.

Eva Jarošová

Oční lékař

16 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

MUDr. Eva Jarošová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Po ukončení studia nastoupila v roce 2008 na Oční oddělení Městské nemocnice Ostrava, kde pracuje... Více

Adresy

• OČNÍ EU s.r.o.

Frýdecká 936/59
    73932 Vratimov, moravskoslezský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Oct vyšetření 250 Kč
    Běžný termín
    Oct
    Laserová terapie glaukomu (zelený zákal)
    Operace katarakt

• OČNÍ EU s.r.o.

Školní 118
    739 11 Frýdlant nad Ostravicí, moravskoslezský

Služby

Oct vyšetření 250 Kč
    Běžný termín
    Oct
    Laserová terapie glaukomu (zelený zákal)
    Operace katarakt

Informace o lékaři

• MUDr. Eva Jarošová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.
    Po ukončení studia nastoupila v roce 2008 na Oční oddělení Městské nemocnice Ostrava, kde pracuje dodnes. Je zde vedoucí lékařkou glaukomové poradny, specializuje se na konzervativní léčbu zeleného zákalu včetně terapie laserové. Z chirurgických zákroků se věnuje především plastickým operacím víček a zdokonaluje se v nitrooční kataraktové chirurgii.
    Od června 2010 pracuje MUDr. Eva Jarošová rovněž v očním a estetickém centru Vratimov a Frýdlant nad Ostravicí, kde provádí plastické operace víček s využitím řezu elektrokauterem.
    Je držitelkou Diplomu celoživotního vzdělávání, její atestační práce se věnovala očním projevům roztroušené sklerózy se zaměřením na OCT diagnostiku.

• velmi dobrý

Vše v naprostém pořádku. Velice milý personál. Přišla jsem na řadu dokonce ještě před objednacím časem. Mohu všem doporučit!

• velmi dobrý

Zatím jsem byla u paní doktorky pouze jednou, ale už teď se těším na další kontrolu. Oceňuji profesionální a vstřícný přístup jak od paní doktorky tak všech sestřiček. Doporučuji.

• velmi dobrý

Paní doktorka a sestřička jsou hotovým balzámem pro oční vyšetření. Ta pohoda, ochota, milé vystupování a hlavně profesionalita! Krásně vybavená ordinace a pečlivé vyšetření. Vřele doporučuji!

• velmi dobrý

Profesionální a milé chování paní doktorky i sestřičky! Celý proces klapal. Od přijetí až po rozloučení běželo jak po drátkách a vše bylo vyřízeno za chvilinku, žádné zdržování. Ordinace super vybavená.

• velmi dobrý

Paní doktorka i sestry jsou super.Paní doktorka mi vysvětlila problém.Odcházel jsem spokojen a těším se na příští kontrolu.Jenom škoda,že paní doktorka je mladá a nemůže kandidovat na prezidenku.Měla by můj hlas,Přeji ji hodně spokojených pacientů.

• velmi dobrý

K paní doktorce chodím už roky i se sestrami a s mamčou a jsem s ní i s celým personálem maximálně spokojena. A to znám obě ordinace- i ve Vratimově a teď nově ve Frýdlantě. Oční lékařku a vůbec celou ordinaci i s personálem bych neměnila. Profesionální přístup všech. Denisa

• velmi dobrý

S návštěvou jsem byla velmi spokojena. Sestřička profesionální vystupování, vse vysvětlila a byla opravdu milá. Paní doktorka taktéž prijemná. Vřele doporučuji.

• dobrý

Paní doktorku jsem si vybral po malém pátrání na internetu. Měla dobré recenze stejně jako celé oční oddělení. První návštěva proběhla vcelku standardně. Profesionální personál a moderní zázemí. Doporučuji.

• velmi dobrý

Jako vždy velmi spokojená.Nikdy jsem neměla zkušenost se špatným přístupem .K dětem se umí velmi dobře chovat, nemají strach.

• velmi dobrý

Paní doktorka i sestřičky byly super, ochotné, milé, usměvavé, profesionální. Tuto ambulanci všem doporučuji. Měla jsem tu čest poznat tři lékařky v této ordinaci a všechny byly moc fajn.