MUDr.

Eva Jarošová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• OČNÍ EU s.r.o.

Frýdecká 936/59, 73932 Vratimov, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více (1)

• OČNÍ EU s.r.o.

Školní 118, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, moravskoslezský

• Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě.
    Mgr.Eva Chrástková

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Petra Tylová
    Petra Tylová
    Mjr. Nováka 1392/1a, Ostrava
    Musím se přidat paní doktorka Tylova je nejlepší a je na svém místě a hlavně velká odbornice a sestřičky jsou velmi… Více

Jan Janásek
    Jan Janásek
    Zdeňka Chalabaly 2/3041, Ostrava
    le to nejlepsi ocni lekar Více

Kateřina Šinclová
    Kateřina Šinclová

Dalibor Cholevík
    Dalibor Cholevík
    Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava
    Vynikající oční chirurg,ze zkušenosti vřele doporučuji. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah… Více

Eugen Butela
    Eugen Butela
    Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava
    25.3 jsem byl u pana doktora na operaci šedeho zakalu pan doktor je perfektni odborník operace trvala 15 minut… Více

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Eva Jarošová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.
      Po ukončení studia nastoupila v roce 2008 na Oční oddělení Městské nemocnice Ostrava, kde pracuje dodnes. Je zde vedoucí lékařkou glaukomové poradny, specializuje se na konzervativní léčbu zeleného zákalu včetně terapie laserové. Z chirurgických zákroků se věnuje především plastickým operacím víček a zdokonaluje se v nitrooční kataraktové chirurgii.
      Od června 2010 pracuje MUDr. Eva Jarošová rovněž v očním a estetickém centru Vratimov a Frýdlant nad Ostravicí, kde provádí plastické operace víček s využitím řezu elektrokauterem.
      Je držitelkou Diplomu celoživotního vzdělávání, její atestační práce se věnovala očním projevům roztroušené sklerózy se zaměřením na OCT diagnostiku.

• oftalmologie

Služby

OČNÍ EU s.r.o.

Frýdecká 936/59, 73932 Vratimov, moravskoslezský

Oct vyšetření 250 Kč
    Běžný termín
    Laserová terapie glaukomu (zelený zákal)
    Oct
    Operace katarakt

OČNÍ EU s.r.o.

Školní 118, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, moravskoslezský

Oct vyšetření 250 Kč
    Běžný termín
    Laserová terapie glaukomu (zelený zákal)
    Oct
    Operace katarakt

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Mgr.Eva Chrástková

• L

Děkuji paní doktorce a personálu za milý a profesionální přístup. Paní doktorka neuvěřitelně zručná, výsledek operace horních víček k mé naprosté spokojenosti. Klidně bych se nechala "řezat" znovu.

• M.Tobolová (30.9.2016)
      Touto cestou bych chtěla poděkovat paní doktorce Jarošové a celému personálu za perfektně provedenou operaci horních i dolních víček.Milý, profesionální přístup a vynikající výsledek.Všem doporučují.

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vše v naprostém pořádku. Velice milý personál. Přišla jsem na řadu dokonce ještě před objednacím časem. Mohu všem doporučit!

• I
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím jsem byla u paní doktorky pouze jednou, ale už teď se těším na další kontrolu. Oceňuji profesionální a vstřícný přístup jak od paní doktorky tak všech sestřiček. Doporučuji.

• D
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka a sestřička jsou hotovým balzámem pro oční vyšetření. Ta pohoda, ochota, milé vystupování a hlavně profesionalita! Krásně vybavená ordinace a pečlivé vyšetření. Vřele doporučuji!

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální a milé chování paní doktorky i sestřičky! Celý proces klapal. Od přijetí až po rozloučení běželo jak po drátkách a vše bylo vyřízeno za chvilinku, žádné zdržování. Ordinace super vybavená.

• A
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i sestry jsou super.Paní doktorka mi vysvětlila problém.Odcházel jsem spokojen a těším se na příští kontrolu.Jenom škoda,že paní doktorka je mladá a nemůže kandidovat na prezidenku.Měla by můj hlas,Přeji ji hodně spokojených pacientů.

• C
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodím už roky i se sestrami a s mamčou a jsem s ní i s celým personálem maximálně spokojena. A to znám obě ordinace- i ve Vratimově a teď nově ve Frýdlantě. Oční lékařku a vůbec celou ordinaci i s personálem bych neměnila. Profesionální přístup všech. Denisa

• B
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

S návštěvou jsem byla velmi spokojena. Sestřička profesionální vystupování, vse vysvětlila a byla opravdu milá. Paní doktorka taktéž prijemná. Vřele doporučuji.