MUDr.

Eva Jarošová

Oční lékař

16 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

MUDr. Eva Jarošová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Po ukončení studia nastoupila v roce 2008 na Oční oddělení Městské nemocnice Ostrava, kde pracuje... Více

Adresy

Informace o lékaři

Po ukončení studia nastoupila v roce 2008 na Oční oddělení Městské nemocnice Ostrava, kde pracuje dodnes. Je zde vedoucí lékařkou glaukomové poradny, specializuje se na konzervativní léčbu zeleného zákalu včetně terapie laserové. Z chirurgických zákroků se věnuje především plastickým operacím víček a zdokonaluje se v nitrooční kataraktové chirurgii.
Od června 2010 pracuje MUDr. Eva Jarošová rovněž v očním a estetickém centru Vratimov a Frýdlant nad Ostravicí, kde provádí plastické operace víček s využitím řezu elektrokauterem.
Je držitelkou Diplomu celoživotního vzdělávání, její atestační práce se věnovala očním projevům roztroušené sklerózy se zaměřením na OCT diagnostiku.

• oftalmologie

• velmi dobrý

Vše v naprostém pořádku. Velice milý personál. Přišla jsem na řadu dokonce ještě před objednacím časem. Mohu všem doporučit!

• velmi dobrý

Zatím jsem byla u paní doktorky pouze jednou, ale už teď se těším na další kontrolu. Oceňuji profesionální a vstřícný přístup jak od paní doktorky tak všech sestřiček. Doporučuji.

• velmi dobrý

Paní doktorka a sestřička jsou hotovým balzámem pro oční vyšetření. Ta pohoda, ochota, milé vystupování a hlavně profesionalita! Krásně vybavená ordinace a pečlivé vyšetření. Vřele doporučuji!

• velmi dobrý

Profesionální a milé chování paní doktorky i sestřičky! Celý proces klapal. Od přijetí až po rozloučení běželo jak po drátkách a vše bylo vyřízeno za chvilinku, žádné zdržování. Ordinace super vybavená.

• velmi dobrý

Paní doktorka i sestry jsou super.Paní doktorka mi vysvětlila problém.Odcházel jsem spokojen a těším se na příští kontrolu.Jenom škoda,že paní doktorka je mladá a nemůže kandidovat na prezidenku.Měla by můj hlas,Přeji ji hodně spokojených pacientů.

• velmi dobrý

K paní doktorce chodím už roky i se sestrami a s mamčou a jsem s ní i s celým personálem maximálně spokojena. A to znám obě ordinace- i ve Vratimově a teď nově ve Frýdlantě. Oční lékařku a vůbec celou ordinaci i s personálem bych neměnila. Profesionální přístup všech. Denisa

• velmi dobrý

S návštěvou jsem byla velmi spokojena. Sestřička profesionální vystupování, vse vysvětlila a byla opravdu milá. Paní doktorka taktéž prijemná. Vřele doporučuji.

• dobrý

Paní doktorku jsem si vybral po malém pátrání na internetu. Měla dobré recenze stejně jako celé oční oddělení. První návštěva proběhla vcelku standardně. Profesionální personál a moderní zázemí. Doporučuji.

• velmi dobrý

Jako vždy velmi spokojená.Nikdy jsem neměla zkušenost se špatným přístupem .K dětem se umí velmi dobře chovat, nemají strach.

• velmi dobrý

Paní doktorka i sestřičky byly super, ochotné, milé, usměvavé, profesionální. Tuto ambulanci všem doporučuji. Měla jsem tu čest poznat tři lékařky v této ordinaci a všechny byly moc fajn.

Zobrazit podobné lékaře: Petra Pospíšilová - oční lékař