Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

MUDr. Eva Jarošová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Po ukončení studia nastoupila v roce 2008 na Oční oddělení Městské nemocnice Ostrava, kde pracuje... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

 • MUDr. Eva Jarošová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.
  Po ukončení studia nastoupila v roce 2008 na Oční oddělení Městské nemocnice Ostrava, kde pracuje dodnes. Je zde vedoucí lékařkou glaukomové poradny, specializuje se na konzervativní léčbu zeleného zákalu včetně terapie laserové. Z chirurgických zákroků se věnuje především plastickým operacím víček a zdokonaluje se v nitrooční kataraktové chirurgii.
  Od června 2010 pracuje MUDr. Eva Jarošová rovněž v očním a estetickém centru Vratimov a Frýdlant nad Ostravicí, kde provádí plastické operace víček s využitím řezu elektrokauterem.
  Je držitelkou Diplomu celoživotního vzdělávání, její atestační práce se věnovala očním projevům roztroušené sklerózy se zaměřením na OCT diagnostiku.

Hodnocení pacientů:

 • Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě.
  Mgr.Eva Chrástková

 • L

  Děkuji paní doktorce a personálu za milý a profesionální přístup. Paní doktorka neuvěřitelně zručná, výsledek operace horních víček k mé naprosté spokojenosti. Klidně bych se nechala "řezat" znovu.

 • M.Tobolová (30.9.2016)
  Touto cestou bych chtěla poděkovat paní doktorce Jarošové a celému personálu za perfektně provedenou operaci horních i dolních víček.Milý, profesionální přístup a vynikající výsledek.Všem doporučují.

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Vše v naprostém pořádku. Velice milý personál. Přišla jsem na řadu dokonce ještě před objednacím časem. Mohu všem doporučit!

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Zatím jsem byla u paní doktorky pouze jednou, ale už teď se těším na další kontrolu. Oceňuji profesionální a vstřícný přístup jak od paní doktorky tak všech sestřiček. Doporučuji.

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Paní doktorka a sestřička jsou hotovým balzámem pro oční vyšetření. Ta pohoda, ochota, milé vystupování a hlavně profesionalita! Krásně vybavená ordinace a pečlivé vyšetření. Vřele doporučuji!

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Profesionální a milé chování paní doktorky i sestřičky! Celý proces klapal. Od přijetí až po rozloučení běželo jak po drátkách a vše bylo vyřízeno za chvilinku, žádné zdržování. Ordinace super vybavená.

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Paní doktorka i sestry jsou super.Paní doktorka mi vysvětlila problém.Odcházel jsem spokojen a těším se na příští kontrolu.Jenom škoda,že paní doktorka je mladá a nemůže kandidovat na prezidenku.Měla by můj hlas,Přeji ji hodně spokojených pacientů.

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  K paní doktorce chodím už roky i se sestrami a s mamčou a jsem s ní i s celým personálem maximálně spokojena. A to znám obě ordinace- i ve Vratimově a teď nově ve Frýdlantě. Oční lékařku a vůbec celou ordinaci i s personálem bych neměnila. Profesionální přístup všech. Denisa

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz

  S návštěvou jsem byla velmi spokojena. Sestřička profesionální vystupování, vse vysvětlila a byla opravdu milá. Paní doktorka taktéž prijemná. Vřele doporučuji.