MUDr. Eva Formandlová

Gynekolog Více

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1 adresa

Gynekologická ordinace
Brázdimská 1000, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

K paní doktorce chodím již několik let. Jsem ráda, že se nemusím u gynekoložky cítit trapně vzhledem k jejímu přístupu, smyslu pro humor a naturální povaze. Každé to vyhovovat nemusí, ale nemusíme být dámy tak úzkoprsé a hned si všechno brát osobně. Ke mě nikdy paní doktorka nebyla nepříjemná. Vyšetření zbytečně neprotahuje, ale zdá si mi pečlivá. Prakticky chodím dvakrát ročně na prevence, zatím jsem nemusela řešit žádné problémy.

Škoda, že všude se chce registrace. Hlídání, horší než za komunismu. Jinak člověk nemůže vyjádřit veřejně svůj názor. Paní doktorka je úžasná, skvělá. Je to vyjímka. Což se o ostatních říci nedá. Protestují za vyšší platy, ale k pacientům se chovají hrozně. Když je to nebaví, měli by jít z oboru. Je hrozné pozorovat, jak se chovají k lidem.

mám s ním praxi asi 15 let a vždy se o naše pejsky velmi dobře postaral

Přístup pani doktorky k nám se nedá slovy vyjádřit,v této době je to opravdu něco vyjimečného.Vždy poradí a jak jsem stačila poznat nedělá ji žádný problém podpořit člověka i po morální stránce.Moc Vám pani doktorko děkuji nejen za sebe ale i za ostatní kterým se věnujete.

Skvělá paní doktorka. Umí poradit a své práci rozumí. Děkuji Zdena.

Úžasná paní doktorka, skvělá ženská. Znám jí od doby, kdy měla ambulanci v Letňanech, je to už přes 20let, vždy byla ochotná, lidská, specialista ve svém oboru, člověk se srdcem na správném místě. I když je již v důchodě, je stále plná energie a pohody, vstřícosti a úsměvu. Díky paní doktorko.