Slatinská 2, Brno
Ambulance odborného lékaře - interna, diabetologie

Zobrazit ostatní diabetologů v okolí

Musím se přidat s názorem, že v čekárně a u sestry v místnosti je to prostě horor!!jsem zvyklá čekat dlouhé hodiny ale tam to vzhledem k prostorám opravdu nejde!Jinak paní doktorka je fakt super po stránce odborné i lidské. A sestra?Klobouk dolů že je jen občas protivna.Ja bych se z toho chaosu tam už dávno zblaznila.Paní doktorkou prosím vás přestěhuje se do větších prostor!

Paní MUDr.Fenclová je dobrá doktorka, kterou lze doporučit. Naprosto nevyhovující je však zázemí ordinace, neodpovídající počtu pacientů. Projevuje se to pak samozřejmě i v sesterně, kde vše probíhá papírově, dlouhým čekáním na odběry a na kontroly. V čekárně pak jste ve společnosti až 10 lidí v prostoru ca. 8 m2. Sestra i kdyby byla nadčlověk pak v takových podmínkách nutně musí působit nervózně až vystresovaně, ale přesto situaci jakž takže zvládá. Zázemí ordinace mě však nutí zamýšlet se na změnou lékaře.

Paní MUDr. Eva FENCLOVÁ je velmi dobrá odbornice, lékařka a psycholožka. Měla by trochu ale otevřít oči a sestru okamžitě vykopat ven - kazí reputaci celé ordinace.

K paní doktorce chodím více než deset let, vždy se snaží léčbu směrovat tak, aby si člověk uvědomil, že samotné léky nic nevyřeší a to je důležité , spoustu léků umí napsat každý, ale vést k disciplíně je důležitější. Sestřička je skvělá ženská, jen pro jednu sestru trochu mnoho práce, když si to uvědomím každý den je tam na 6hod. a mimo pátku odchází mezi 16-18hod. kdo znám by s ní měnil a přitom být ještě příjemný, no nevím zda bych to zvládla.
Určitě i já bych našla nějakou tu kritiku, ale každý občas nemáme svůj den a tak ho dopřejme i jim.
Přesto, že dojíždím cca 1,5hod. k paní doktorce , neměnila bych.

Umí, ví jak pomoci a pro dobrou věc je schopna se pro pacienta v rámci rozumných mezí obětovat. U ní nevládne alibismus, ale výhradně cíl prospět pacientovi. Velmi dobrá odbornice, skvělá žena.
Nevýhodou je, že si návštěvu u ní musí pacient zasloužit absolvováním zkoušky trpělivosti se sestrou v ambulanci. Hodnocení sestry "velmi slabá".

Svělá odbornice, přijemná žena. Člence naší rodiny prodloužila život o deset let. Doporučuji.

velmi prijemna a perfektni doktorka.je to vazne spicka:)

pan doktor Kostka mi 9.3.2009 odrodil dceru. Byla jsem velmi spokojená, jeho lidský přístup a porozumnění mi hodně pomohlo.

Je nejlepší, pomohla mi vyrovnat se zdravotním stavem, již 14 let zvládám cukrovku jen dietou a cvičením. Nikdy se nezapomene zeptat, co je nového, pomáhá i jako psycholog a hlavnrozdává úsměvy a energii i pacientům.

Paní doktorka je opravdová špička, má jen smůlu na sestry. Tato současná často protěžuje své známé, na druhé pacienty je nervozní, do sesterny si nabere plno lidí. Bere je po třech a aniž by je stačila odbavit, bere další, takže s čekajícími a s těmi na odchodu co jim má psá psát další návštěvu, v sesterně pravidelně bývá 7 - 10 lidí, (zažil jsem i více) mezi nimiž se těžce proplétá a nervóza se zvyšuje. Bohužel, zřejmě je trh s dobrými sestrami celostátně velmi špatný.
Paní doktorka je vynikající odbornice, k níž jsem byl doporučen neurologem z důvodu mého závažného zhoršujícího se zdravotního stavu po operaci páteře. Dlouhá léta spolu bojujeme se vznikajícími dalšími a dalšími obtížemi, které suverenně zvládá. Za ta léta se nám podařilo dostat diabetes na velmi dobrou mez, další vznikající zdravotní problémy mimo diabetes ihned konzultuje s dalšími odborníky, kde mi domluví případnou konzultaci. Vím, že to má se mnou velmi těžké, protože po ztrátě pohybu a ztrátě nikotinu, kdy jsem přestal s kouřením tu jsou problémy velké, ale ona s bravurou sobě vlastní vše s ohromným přehledem, klidem a optimizmem každému pomáhá a vše bravurně zvládá. Velké díky patří pro tuto paní doktorku s obrovským přehledem, znalostmi bez knížek a hlavně obrovskou chutí každému člověku pomoci. Její neutuchající chuť do práce a léčení lidí je neuvěřitelná. S tímto jsem se doposud nikde nesetkal. Děkuji paní doktorko.