Paní doktorka vypadá příjemně, je hodná. Na to, jestli pozná nějakou nemoc bych se moc nespoléhal.
Sám jsem to vyzkoušel.
Její zdravotní sestra je namyšlená, arogantní, nepříjemná, drzá.
Každopádně ještě na něco velký pozor. Chodil jsem tam několik let a ona má na starost i preventivní prohlídky. Tzn. že tam klidně přijdete ráno a ona začne brát přednostně ty na tu preventivní prohlídku a tihle lidi chodí většinou do ordinace dvakrát a jednou tam jsou nejméně čvrt hodiny. A Vy musíte čekat a čekat a nikdy nevíte, kdy Vás paní doktorka vezme. Stalo se mi, že jsem přišel jako první do čekárny půl hodiny před začátkem ordinační doby a odcházel jsem nakonec jako poslední v poledne (protože mě nevzala asi do půl jedenácté tak jsem musel odejít pro něco k pití a k jídlu). Nebo se mi stalo, že jsem na kontrolu před uschopněním do práce přišel do čekárny ne ráno, ale až asi v půl jedenácté (ordinační doba do 12 hod.) a sestra mě seřvala jako nějakého školáka, že se na kontroly chodí ráno :).

Paní Dr. je velmi milá, ochotná, vstřícná, ovšem zato její setra je AROGANTNÍ, NAMYŠLENÁ A DRZÁ, skáče paní Dr. do řeči, nelze si v klidu pohovořit s Dr. ze setry mám pocit, jakoby nejraději ordinovala sama a na její diagnozu není nikdo zvědavý, u mě by taký zaměstnanec šel na minutu!!!

Paní doktorka je lékařkou s vysokou odborností a velmi citlivým a lidským přístupem k pacientům.

Paní doktorka působí velmi neosobním a komisním dojmem. Nebudí důvěru odborníka.

U doktorky Farské nikdy nečekám v ordinaci déle než 10 minut.

Pracovní doba, dle ordinačních hodin nefunguje. Hodina i více zpoždění, žádný problém, to je na den dovolené.Je náladová, neochotná,srovnat. Jako odborník se srovnáním s lékaři , kteří jí zastupují, to také nebude asi to nejlepší.

dlouhá čekací doba,doktorka je hodně pomalá a kolikrát náladová,bývala lepší.