Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary
Gynekologická privátní praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
10 názorů

A
Ověřeny pacient

Určitě nedoporučuji,horší jednání(vlastně žádné)jsem nikdy nezažila.Nezájem o pacientku,chlad a arogantní jednání.Co jediné můžu pochválit je příjemná sestřička.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka byla můj první gynekolog a byla to hrozná zkušenost. Skoro nepozdravila, nebavila se se mnou, při vyšetření byla téměř hrubá. Po změně lékaře jsem byla překvapená, jak vlastně může být gynekolog příjemný a že jeho návštěva není zase takové trauma.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pokud chcete mít jistotu,že budete pod opravdu dobrým lékařským dohledem tak doporučuji jiného lékaře.Maminka k paní doktorce chodila roky a teprve v 62 letech se po několika žádostech dočkala poprvé v životě vnitřního ultrazvuku a tím i vyšetření ,které si vyžádala.Přestože se už velice dlouho necítila dobře vždy ji paní doktorka odbyla slovy ,že žádný problém nevidí ,že to je k přechodu(podotýkám ,že tuto větu maminka slýchávala od svých 35 let).Se slovy ,že nechápe co na ní kdo uvidí ji přeci jen nakonec paní doktorka žádanku dala a maminka skončila v nemocnici se zhoubným nádorem jak se říká za pět minut dvanáct.Přeci jen na ní bylo co k vidění...Jen škoda,že to neviděla ona při pravidelných prohlídkách už dříve.Jsem ráda,že se o maminku postarali v nemocnici,podrobila se operaci,teď ji čekají ozářky a snad už je vše zlé za námi..Takže zkušenost s touto paní doktorkou je pro nás ta nejhorší.Jedinou věc,kterou dělá poctivě je vybírání poplatků ....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Musím se přidat k již dvoum zmíněným názorům o první návštěvě u paní doktorky, byla mou první zkušeností s gynekologií vůbec a tato zkušenost nebyla příliš příjemná. Myslím si že při první návštěvě by měl být doktor více komunikativní, informovat a rozhodně být citlivější. Naštěstí jsem žádný gyn.problém za 3 roky u paní doktorky neměla, ale už jen přístup k mým otázkám mě vážně zarážel, protože odpověď.."to jste zase někde něco četla co??!!" mi nepřišla od lékaře úplně standartní.. Dneš již druhým rokem chodím k jinému varskému gynekologovi a jsem moc spokojená jak s přístupem, tak s péčí..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


každá potřebuje něco jiného.ale paní doktorka mi vyhovoju je příjemná.narozdíl od jiných lékařů dělá citologie takže naopak když se něco děje příjde na to brzy.kdyby jsem od začátku chodila k ní neměla bych tolik problémů.řekli mi že nemůžu mít děti a paní doktorka mi pomohla a teď už budu maminka.neříkám že vždycky se musí smát a být nejpříjemnější.je to taky člověk a má své problémy.jinak jestli si chcete dítě nechat se vás ptá každý lékař.je to logická otázka vzhledem k opůštěným dětem.nikdo vám do hlavy nevidí.


K paní doktorce jsem přestala docházet, protože mně nebyla schopná vyřešit můj vlastně první gynekologicky problém v době, kdy jsem začala mít typické přechodové problémy. Při mé poslední návštěvě, kdy jsem ji sama navrhla, jestli by nebylo tedy například vhodné brát některý z nehormonálních přípravků, mi řekla, že ano, že tento přípravek má okamžitě k dispozici a začala procházet internet s tím, že jestliže se pro něj rozhodnu, prodá mi jej za tolik a tolik, zatímco v lékárně bych za něj zaplatila tolik a tolik. Chtěla jsem se o problému dozvědět víc, ale paní doktorka už byla zaměřená pouze na předmětnou obchodní transakci a díky mému otálení znervozněla a chovala se najednou úplně neprofesionálně a to je slabé slovo. Tento přístup a jednání doktorky mě velmi urazil. Byla jsem v tu chvíli okamžitě rozhodnuta už k ní nikdy nejít. Přešla jsem prostě k jinému doktorovi, který mi můj, téměř dvouletý problém, byl schopen odborně řešit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka ve velice precizní já si myslím že to stačí


S

Paní doktorka je milá v rámci etikety, necítila jsem ale účast či empatii. V mém případě nic nezanedbala, ale také neudělala nic extra. Stroze vykonávala svou profesi. Když jsem přišla jako těhotná, natvrdo se zeptala, jestli chci v těhotenství pokračovat nebo ne... Po změně lékaře jsem obdivovala, když vstal od stolu a na pozdrav mi podal ruku. To jsem u dr. Dostálové nepoznala.


M

Paní doktorka je vždy příjemná,vše vysvětlí.Doporučuji!!!!


A

doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti