Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dukelských hrdinů 1031, Jáchymov
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřeny pacient

Sestra je ženská od rány, ale neměla jsem s ní nikdy problém, kolikrát mě utěšovala když viděla, jak panikařím z jehel. Paní doktorka Handrychová je doktorka s velkým D. Přestože trávím nyní 99 % času v Praze, stojí mi za to za ní dojíždět kdykoli je nějaký problém. Neuvěřitelně pečlivá, vždy mě vyslechne, popovídá si o problému, vše řádně vysvětlí, je empatická a nic nenechává náhodě. Má skvělý lidský přístup, moc si ji jako člověka vážím. Jde vidět, že ji jde předně o blaho pacienta. Víc takových odborníků.

S
Ověřeny pacient

Výborná ústretová lekárka, ktorá rieši problémy pacientov a neuplatňuje byrokraciu. V prvom rade vidí pacienta. Vzťah k pacientovi a komunikácia s pacientom je ukážkový. Som nad mieru spokojný

J

Paní Handrychová mně zná prakticky "od miminka", a to se mi právě líbí. osobní a místní znalost je myslím velmi důležitá. je pečlivá, důsledná, svědomitá, ochotná atd., můžu jen chválit. I na sestřičku Hanku nedám dopustit :-) děkuji za vše....

Paní doktorka pracuje na malém městě, ale je stále mezi lidma, je akční, dokáže si najít čas i na radu, je docela dobrá, ať se drží.

Skutečně nejlepší paní doktorka. Pečlivá,pozorná,vždy ochotná pomoct a poradit v psychycké i fyzické bolesti.

Paní doktorka velmi profesionální,lidská,pozorná.Sestra příšerná!

M

K paní doktorce docházíme celá rodina. Všichni jsme spokojeni s její péčí, zajímá se nejen o náš stav, ale i celkovou rodinnou anamnézu. Umí naslouchat, poradit a rozhodně se nestalo, že by něco zanedbala. Právě naopak, pokud to považuje za nutné, doporučí nás ke specialistovi. Sestřička někdy vypadá že je trochu "od rány" ale je fajn a myslím že pro malé město je tou pravou. Mohu jenom doporučit.

Velmi milá paní doktorka.Má zájem o své pacienty a vždy se snaží pomoci.Sem s ní velice spokojená hlavně s péčí o mou nemocnou maminku.Patří jí můj dík.Jen sestřička by mohla být trošku přívětivější.

P

Myslím si, že paní doktorka je přesně to, co pacient hledá. Milá, šikovná a má zájem.Držím nám všem palce, aby jí to vydrželo.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti