MUDr.

Emilie Nečesalová

Otorinolaryngolog

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

• Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

Masarykova tř. 62/1132
    31200 Plzeň, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů:

• Přidávám naši zkušenost. Paní doktorka na mne vždy působila chladně, povýšeně a, bohužel i ve vztahu k malým dětem, naprosto bez empatie. Čeká se hodiny - pacienti se srocují před poliklinikou ještě než ta je ráno otevřena, tak když přijdete 15 minut po začátku, jste tak 6, když máte štěstí, a budete čekat, asi 2 hodiny. Takovou zkušenost mám já, i můj muž. Na mého 3letého syna byla velmi hrubá - i slovně, že jsem nejdřív jen zírala. Když ale (protože se jí bál - od té doby, co jsme byli u ní se bojí doktorů) se mi v náručí kroutil a naříkal a ona mu vyhrožovala, že jestli nezůstane bez hnutí, že ho pošle do kouta ke dveřím samotného a tam ho vyšetří beze mě, řekla jsem jí, že je to přece tříleté dítě! Aby si uvědomila, jak s ním mluví.
    Také, když jsem měla v krku streptokoka - dostala jsem 3x atb po sobě - nezabraly, pak píchaný penicilin - nezabral, prohlásila, že si mám nechat vytrhnout mandle (mandle mi trhaly v dětství opakovaně a způsobilo mi to velké problémy, tak tomu nejsem nakloněna) - odmítla jsem a ona mi řekla, že v tom případě už k ní ani nemám chodit. Tenkrát jsem šla k panu doktoru Abelovi a ten mě streptokoka zbavil pomocí homeopatik (od té doby se o ně zajímám). Domnívám se, že mi opakovaná atb dost poničila imunitu. Bohužel pana doktora nemohu nyní dohledat.
    Pokud to bude jen trochu možné, vyhnu se jí.
    Navštívila jsem i s dětmi paní doktorku Dorákovou na Nábřeží a jsem za to ráda.

• Poprvé jsem paní doktorku navštívila, když jsem měla bolesti v krku při polykání, a to především při jídle a pití. Chtěla jsem doporučení na gastroenterologické vyšetření, paní doktorka řekla, že počkáme na výsledky výtěru z krku - měla jsem chronický zánět jícnu. Podruhé jsem měla streptokoka v krku a 6. den mi nezabíral penicilín. Na můj dotaz, zda bychom nemohli zkusit píchaný penicilín, na mě paní doktorka vyjela, že mám přece tabletky, tak ať je polykám, že píchaný penicilín mi ONA rozhodně nenapíše. Domyslete si proč. Každý se může splést, když k tomu ale přidám arogantní chování a to, jak na vás paní doktorka povýšeně chrlí odborné výrazy, kterým nerozumíte, nemohla jsem si odpustit tento komentář.

• Paní doktorka je arogantní a nepříjemná. Nevysvětlí, neporadí. Pokud ji práce nebaví, měla by si najít nějakou jinou. Asi si neuvědomuje, že je zde pro pacienty , za což je placená a ne pacienti pro ni .

• Syn měl zánět středního ucha tak jsme navštívily tuto paní doktorku, to bylo ještě ok, ale další návštěvy byly velké něštěstí.Paní doktorka je arogantní, náladová a chová se povýšeně. Když něco vysvětluje tak velice potichu a lékařskou hantýrkou, kterou normální človek nezná.Není u ní problém při vyšetření ani ne ročního dítěte které pláče všeho nechat a jít telefonovat.Jediné proč dávám jen slabý je ten, že po min po 30ti min čekání vezme přednostně děti do dvou let.Já tuto doktorku nedoporučuji.

• K paní doktorce docházím od dětství, kdy jsem trpěl na záněty středního ucha. Chodím k ní stále, i když to pro mě už několik let znamená cestu přes celé město. Neznám jinou lékařku, která by byla ke svým pacientům tak empatická, ohleduplná a vstřícná. Když je zrovna "sezóna", tak si člověk chvilku počká, ale kvalita péče u paní doktorky to bohatě vyváží:-) Paní doktorku maximálně doporučuji nejen za sebe, ale i za celou rodinu, která k ní také chodí.

• Výborná paní doktorka. Přišla k ní po vyšetření (pokud se tomu dalo říct vyšetření) u jiného ORL lékaře s tím, že se mi jeho diagnóza nezdá. Paní doktorka mě opravdu důkladně vyšetřila, nic neopomenula. Všechno vysvětlila, jak bude postupovat, jak to bude probíhat, RTG snímek vysvětlila. Okamžitě nasadila léčbu!!! Velice milá, vstřícná a profesionál, který svému řemeslu rozmí!!! Mohu jen a jen doporučit!!!

• Paní doktorka Nečesalová je opravdu sympatická, milá a hodná....chodím k ní řadu let a i moje dcerka a jsme spokojený..jak jejím přístupem, léčbou a hlavně strach zcela zmizí----opravdu vše vysvětlí..neměnila bych....děkujeme..:-)

• Konečně opravdu schopná paní doktorka, která dokáže vše vysvětlit předem než něco udělá. Milý přístup. Mohu jen doporučit

• Vynikající doktorka. Vždy jsem se vyšetření na ORL bála, ale co jsem poznala MUDr. Nečesalovou, strach zmizel. Vše předem vysvětlí, co vám bude dělat a zda to bude bolet nebo to bude nepříjemné atd. Jezdím za ní 30 km a nelituji. Doporučuji.

• Také se musím připojit s pochvalou, paní lékařka je profesionálka - tedy profesionální, vřelý přístup, správný postup při léčbě.
    Nepoužívá nesmyslné kombinace, zajímá ji i, jestli pacient skutečně dané bral a když ne, tak proč. Rozhodně doporučuji a všem, kteří chodí ke Kastnarové a nejsou spokojeni, aby zkusili tuto lékařku, sídlí v Plzni na Doubravce. Ta zajížďka stojí zato:-).