Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil
Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Zánět Eustachovy trubice

Pečlivá lékařka, profesionál na svém místě . V čekárně jsem sice čekala dve hodiny, ale za její péči a odbornost to stojí. Pomohla mi s problémem, se kterým si jiní lékaři nevěděli řadu let rady.

J
Ověřený profil
Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. vyšetření ucha

Opakovaně chodíme s dvouletou dcerkou a pokaždé lékařka pomohla. Když jsme byly v nemocnici, nebo malá měla vysokou teplotu, nikdy jsme nemusely čekat. Proto nám ani nevadí delší dobu počkat, pokud stav vážný není. Paní doktorka je odborník, za nás jsme spokojení i s přístupem. Také chválíme milou sestřičku.

Ověřený profil
Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

Já jsem s paní doktorkou moc spokojený, vždy mi pomohla a to je přeci to nejdůležitější. Docházím k paní doktorce od malička a chová se velice profesionálně a moc dobře ví co dělá.


H
Ověřený profil

Přidávám naši zkušenost. Paní doktorka na mne vždy působila chladně, povýšeně a, bohužel i ve vztahu k malým dětem, naprosto bez empatie. Čeká se hodiny - pacienti se srocují před poliklinikou ještě než ta je ráno otevřena, tak když přijdete 15 minut po začátku, jste tak 6, když máte štěstí, a budete čekat, asi 2 hodiny. Takovou zkušenost mám já, i můj muž. Na mého 3letého syna byla velmi hrubá - i slovně, že jsem nejdřív jen zírala. Když ale (protože se jí bál - od té doby, co jsme byli u ní se bojí doktorů) se mi v náručí kroutil a naříkal a ona mu vyhrožovala, že jestli nezůstane bez hnutí, že ho pošle do kouta ke dveřím samotného a tam ho vyšetří beze mě, řekla jsem jí, že je to přece tříleté dítě! Aby si uvědomila, jak s ním mluví.
Také, když jsem měla v krku streptokoka - dostala jsem 3x atb po sobě - nezabraly, pak píchaný penicilin - nezabral, prohlásila, že si mám nechat vytrhnout mandle (mandle mi trhaly v dětství opakovaně a způsobilo mi to velké problémy, tak tomu nejsem nakloněna) - odmítla jsem a ona mi řekla, že v tom případě už k ní ani nemám chodit. Tenkrát jsem šla k panu doktoru Abelovi a ten mě streptokoka zbavil pomocí homeopatik (od té doby se o ně zajímám). Domnívám se, že mi opakovaná atb dost poničila imunitu. Bohužel pana doktora nemohu nyní dohledat.
Pokud to bude jen trochu možné, vyhnu se jí.
Navštívila jsem i s dětmi paní doktorku Dorákovou na Nábřeží a jsem za to ráda.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřený profil

Poprvé jsem paní doktorku navštívila, když jsem měla bolesti v krku při polykání, a to především při jídle a pití. Chtěla jsem doporučení na gastroenterologické vyšetření, paní doktorka řekla, že počkáme na výsledky výtěru z krku - měla jsem chronický zánět jícnu. Podruhé jsem měla streptokoka v krku a 6. den mi nezabíral penicilín. Na můj dotaz, zda bychom nemohli zkusit píchaný penicilín, na mě paní doktorka vyjela, že mám přece tabletky, tak ať je polykám, že píchaný penicilín mi ONA rozhodně nenapíše. Domyslete si proč. Každý se může splést, když k tomu ale přidám arogantní chování a to, jak na vás paní doktorka povýšeně chrlí odborné výrazy, kterým nerozumíte, nemohla jsem si odpustit tento komentář.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřený profil

Paní doktorka je arogantní a nepříjemná. Nevysvětlí, neporadí. Pokud ji práce nebaví, měla by si najít nějakou jinou. Asi si neuvědomuje, že je zde pro pacienty , za což je placená a ne pacienti pro ni .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřený profil

Syn měl zánět středního ucha tak jsme navštívily tuto paní doktorku, to bylo ještě ok, ale další návštěvy byly velké něštěstí.Paní doktorka je arogantní, náladová a chová se povýšeně. Když něco vysvětluje tak velice potichu a lékařskou hantýrkou, kterou normální človek nezná.Není u ní problém při vyšetření ani ne ročního dítěte které pláče všeho nechat a jít telefonovat.Jediné proč dávám jen slabý je ten, že po min po 30ti min čekání vezme přednostně děti do dvou let.Já tuto doktorku nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřený profil

K paní doktorce docházím od dětství, kdy jsem trpěl na záněty středního ucha. Chodím k ní stále, i když to pro mě už několik let znamená cestu přes celé město. Neznám jinou lékařku, která by byla ke svým pacientům tak empatická, ohleduplná a vstřícná. Když je zrovna "sezóna", tak si člověk chvilku počká, ale kvalita péče u paní doktorky to bohatě vyváží:-) Paní doktorku maximálně doporučuji nejen za sebe, ale i za celou rodinu, která k ní také chodí.


H
Ověřený profil

Výborná paní doktorka. Přišla k ní po vyšetření (pokud se tomu dalo říct vyšetření) u jiného ORL lékaře s tím, že se mi jeho diagnóza nezdá. Paní doktorka mě opravdu důkladně vyšetřila, nic neopomenula. Všechno vysvětlila, jak bude postupovat, jak to bude probíhat, RTG snímek vysvětlila. Okamžitě nasadila léčbu!!! Velice milá, vstřícná a profesionál, který svému řemeslu rozmí!!! Mohu jen a jen doporučit!!!


Š
Ověřený profil

Paní doktorka Nečesalová je opravdu sympatická, milá a hodná....chodím k ní řadu let a i moje dcerka a jsme spokojený..jak jejím přístupem, léčbou a hlavně strach zcela zmizí----opravdu vše vysvětlí..neměnila bych....děkujeme..:-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu