náměstí T. G. Masaryka 42, Lipník nad Bečvou
Odborný lékař oftalmologie (mapa)

1.5

Velmi dobra pani doktorka, vyslechla, vysetrila, ochotna a trpeliva, i setricka. Dekuji mohu jen doporucit.
L.Gajdusek

Nechtěla nám akutně ošetřit dítě, manžel neměl průkazku pojištěnce, měla jsem ji já bohužel u sebe v práci. Jsme malé město, mohla zavolat obvodní lékařce a ne se půl hodiny nechat přemlouvat. Nakonec byla přemluvena a nestanovila dobře diagnozu. Tam už nikdy ani akutně.

Na návštěvě na mé vyžádání, aby mi přeměřila dioptrie na nové brýle byla velmi nepříjemná a vyšetření odbyla - výsledek: nové brýle (8000,-Kč), které jsou mi k ničemu, protože mi zapomněla změřit osy.
Po písemné výzvě mi však škodu uhradila. Spoustu známých, co jsem zjistila s ní má stejnou zkušenost jako já, že jim špatně změřila dioptrie atp. Takže buďte obezřetní!!!

Nerozezná hypermetropii od myopie, při návštěvách odbude pacienty aby měla rychle hotovo.
Předepsala mi špatné dioptrie, po kterých se mi zrak zhoršil. Musela jsem změnit lékaře.

Š

Manželce když potřebovala nové brýle na čtení (staré 5 diopt.) předepsala 4,5 že se jí dělá šedý zákal a tím se dioptrie snižují .Po zhotovení brýlí za 3100kč si musela nechat udělat jiné, vým.skel za 2000 kč se 6 diopt. které ji naměřila jiná lékařka. Na dotaz kdo manželce proplatí zbytečně vydané peníze odpověděla, že se jí musel zhoršit zrak !!!

Paní doktorka zcela nekompetentní! Velmi špatný přístup k pacientovi a obecná neznalost... Dceři v lednu 2012 měřila zrak , napsala lístek do optiky. Tam ji naštěstí přeměřili ! Výsledek: MUDr. Matějíčková- - 1 a -1 dioptrie, v optice Richter skutečný stav :+ 1,2 a + 1,3 dioptrie ! To, že se splete v nějakých procentech by mi nevadilo. Ale to že nerozezná krátkozrakost od dalekozrakosti už je moc... Zvažovali jsem stížnost na lékařkou komoru, ale bojovat s větrnými mlýny nemá smysl... Kdo u paní doktorky byl, ví. Kdo nebyl - hodně štěstí !

Velmi dobrý odborník s vybaveným pracovištěm. Lékařka s profesionálním a lidským přístupem k pacientovi. Všem DOPORUČUJI.