Praktický lékař pro děti a dorost
Horymírova 1, Ostrava

Pani doktorka je moc mila a jsem rada,ze jsem sve dceri vybrala prave ji.Vzdy se usmiva a s detma to opravdu umi.Slysela jsem na pani doktorku i negativni nazory ale ja jim neverim,protoze mam vlastni.A slecna co psala o tom,ze vzdy mela zbytecne antibiotika tak ji musim rict,ze keca.Kdyz je dcera nemocna tak vzdy p.doktorka hleda tu nejlepsi a nejsetrnejsi lecbu.A nikdy nenapise hned ty nejdrazsi leky ale da Vam na vyber.Takze ja rikam,ze je nejlepsi.

Velmi sympatická a hlavně ve svém oboru výborná,přešla jsem k ní od jiné p.doktorky a nedá se to vůbec srovnat s tou minulou.Dcera je malinká,ale paní doktorka to s dětma umí výborně,takže se vždy těšíme na další kontrolu.Přivítá nás vždy příjemná sestřička,můžu teda všem jenom doporučit

K paní doktorce chodím se všemi třemi dcerami přesto, že jsem se přestěhovala do Havířova dojíždím až kní. Vždy je vstřícná, milá a ochotná.

Souhlasím s názory ostatních, je velice příjemná, milá, vždy se snaží poradit a s dětmi jedná jako v bavlnce! Velice všem doporučuji!!!

pani doktorku mame strasně moc radi.vzdy je mila.usměvava a hlavně děti ji maji radi.muzu vsem maminkam doporucit..

Paní doktorka je moc milá a ochotná, skvělá profesionálka. Má mou plnou důvěru!

Paní doktorka je opravdu jednička ve všech směrech znám ji od svého 1,5 roku a nyní k ní chodím se svými 2 dětmi a je k nezaplacení.

supr

Paní doktorka je naprosto úžasná. K dětem se chová krásně, je pečlivá a nikdy nemáte pocit, že by jste rušili. Můžu jenom doporučit.

Paní doktorka je naprosto úžasná. K dětem se chová úžasně, je pečlivá a nikdy nemáte pocit, že by jste rušili. Můžu jenom doporučit.