Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Budovatelů 6, Přerov
Odborný lékař ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař ortopedie bolest v koleni

Dnes jsem poprvé navštívila ordinaci MUDr. Raka a byla jsem tak mile překvapena, jako už dlouho ne. Trápila mě bolest v koleni, se kterou jsem navštívila už 8. dubna pohotovost přerovské nemocnice, jelikož se mi zvrtla noha a začalo bolet koleno. Na traumatologii zrovna sloužil primář tamní ortopedie, který mě poslal na rentgen, nic neobjevil, tak mi dal obstřik a pozval za týden na kontrolu. Obstřik zabral a po týdnu na kontrole bylo koleno jako nové. Ovšem po dvou dnech začalo bolet třikrát tolik. Můj obvodní lékař mi koleno prohmátl a sdělil: "Je to jasné, vy máte urvaný meniskus". Dnes pan dr. Rak tuto diagnózu potvrdil, okamžitě zařídil operaci, a jen se podivoval, že primář přerovského špitálu tuto diagnózu neodhalil hned při prvním vyšetření. Jsem mu vděčná za velice lidský přístup, uklidnil mě a vše vysvětlil, doporučil operaci a vhodného operatéra, takže jsem navýsost spokojeno. Za mě je to doktor na jedničku! (y)


J
Ověřeny pacient

k doktorovi Rakovi chodim jiz mnoho let s bolestmi kloubu.Vzdy jemne,co s nejmensi bolesti vysetri,vybere vhodnou lecbu a i pristupem k pacientovi pozitivne povzbudi,nikdy neni nervozni a uz vubec ne neprijemny,naopak.
Jsem rada,ze nam tu v Prerove ordinuje,k jinemu ortopedovi bych jit rozhodne nechtela.Jana Smitkova.


H
Ověřeny pacient

Nechci fušovat lékařům do řemesla, protože tomu nerozumím a nechtěl bych nějakým neuváženým prohlášením uškodit.Současný systém zdravotnictví nemotivuje lékaře léčit, ale indikovat, provádět a vykazovat co nejvíce výkonů. Nastavení systému vede k opakovaným, zbytečným návštěvám u lékařů. Lékaři jsou nuceni víceméně nedobrovolně upřednostňovat kvantitu před kvalitou. Průměrná doba, kterou stráví pacient v běžné ordinací činí okolo 7 minut. Pacienti se neustále vracejí a kolují mezi ambulancemi. Není čas se s pacientem bavit. Není čas nic vysvětlovat. Z nekomunikace potom plyne většina nedorozumění a léčebných selhání. Konec citátu - není z mojí hlahy, ale je to pravdivé.
To je můj případ, neustále navštěvuji ordinaci a pořád baštím jiné a jiné léky, efekt žádný. Mám problém s bolestivým ramenem a trvá to již 3/4 roku. Na netu jsem se dozvěděl o efektivnějších metodách, bez prášků jako je např. léčba rázovou vlnou, fyzioterapie atd. s úspěšnosí 90% úlevy ve velmi krátké době. Pacientovi se lékaři věnují při vyšetření 90 min. Něco to stojí, ale uvažte jestli bolestí nemůžete nic pomalu dělat, tak obětujete nějaký ten peníz na jinou úspěšnou léčbu. Zatím mi nebyla taková léčba navržena, což svědčí o tom, co jsem již napsal. Systém ???


I
Ověřeny pacient

Super pan doktor dnes jsem u něj byla poprvé a jsem moc spokojená, už půl roku jsem po operaci s kolenem a se svým teď už bývalým ortopedem jsem nebyla spokojená proto jsem se obrátila na pana doktora Raka poprvé od operace jsem dostala nějaké léky a napsal mi je bez řečí s tím že mi to koleno dá dohromady.Navíc léčí i mou matku už roky...Můžu Všem vřele doporučit


L
Ověřeny pacient

Vážení, už 1,5 roku jsem měla bolesti kolene v nemocnici kam jsem chodila pžedtím, my s bolestí kolena nepomohly ( zjistily sice, že mám přetržený křížový vaz a přirostlý jinde), ale oznámily my že pokud nejsem vrcholový sportovec, tak mě to spravovat nebou. Od známých jsem dostala doporučení na pana doktora a to jednání na uplně jiné úrovní. Takže jestli si tu někdo stěžuje tak ještě asi nechodil k jiným ortopedům, nehleďne na to že nemáte žádné dlouhé čekání a jestli si vysedím 1 hod. v čekárně tak je to lepší jak čekat 2 měsíce než vás někdo vezme s bolestí a ještě se na to pořádně ani nepodívá, od stolu napíše co vám je a řekne nashledanou !!!! Takže mohu pana doktora jen doporučit! Pomohl mě i manželovi.


konečně ortoped, který pomáhá lidem s problémy pohyb. aparátu a ne jen předepisuje léky na problémy s klouby. Předepisuje, co skutečně pomáhá.


Je to nejhorší lékař jakého jsem potkala,když jsem k němu byla poslána s bolestí kolene tak se mě jako první zeptal kolik jsem ochotná mu zaplatit,aby mě to přestalo bolet.Už mě k němu nikdo nedostane,jenom tahá z lidí peníze!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Jsem u tohoto pana doktora už roky a vždy mě pomohl a výborně ošetřil. Hrešková -Rouské


Tak takhle má vypadat ortopéd.Sice se vykecá, ale pomůže.Navíc při průšvihu s koelnem, který sjem měla mě poslal rychle do fakultky a po operaci na rehabku.Beru.Vkládejte si co chcete,ale je prostě in.


P

S panem doktorem Rakem mám velmi dobrou zkušenost. Slyšel jsem od rodiny, že je velmi dobrý, schopný, sympatický a co je hlavní, tak profesionální. Tak jsem šel za ním osobně po nějakém čase a opravdu jsem se o tom přesvědčil sám. Dobrých ortopedů je málo, většina vám tu oblast ještě zhorší nebo si s tím neví rady. Jestli máte ortopedický problém určitě za ním běžte, mě pomohl a pomáhá stále. Děkuji Vám pane doktore.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti