Odborný lékař ušní, nosní, krční
Nová cesta 531, Bílovec

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Příjemný hodný a důsledný lékař, určitě člověk na pravém místě. Péče o dětské, tak i dospělé pacienty na vysoké úrovni. doporučuji. Lydie Nováková

K panu doktoru Laskafeldovi jsem chodil od dětství do asi roku 2007, kdy mi už začalo být zvláštní, že moji neustále se zhoršující hluchotu na jednom ucho neustále několik let jen "pozoruje" a označuje za vrozenou (tehdy jsem byl puberťák a chodil tam s mamkou a ta mu v tom přitakávala i přes můj nesouhlas, že to vrozené být nemůže - vím, že jsem před tím slyšel) a když jsem v roce 2007 už starší se rozhodl zajít jen tak náhodou na vyšetření do Zlína, nestačil jsem se divit ani já ani místní ORL lékařka, která po zjištění 40% procentního zhoršení sluchu, se kterým nijak pak doktor Laskafeld nepracoval, mě ihned objednala na sérii vyšetření - k neurologovi, Bera a taky magnetickou rezonanci, kde se prokázalo, že mi několik let v hlavě rostl nádor ( Vestibulární schwannom - v té době už IV. stupně), kvůli kterému jsem těch několik let ztrácel sluch až nakonec jsem o něj přišel zcela. Jde sice o vzácnou diagnózu, ale trocha větší pečlivosti a poslání už po prvních náznacích nevysvětlitelného zhoršování, možná mohlo být dostatečným impulzem k objednání na rezonanci. Více o této nemoci můžete zjistit zde na stránkách, které jsem po své operaci založil: www.neurinom.estranky.cz

My jsme s panem dokotrem velice spokojeni. Má skvělý přístup k dětem což oceňujeme. Dcera si s ním bezvadně popovídala zasmála se a bylo po vyšetření ani nestihla ceknout.

Jeho vtipy jsou nejlepší..

Velice hodný a důsledný doktor, určitě člověk na pravém místě. Aspoň po naší zkušenost, hodný k dětem a to se cení, protože se to nevidí pokaždé. Jako maminka se v6dy hrozím už za děti co se bude dít! A u tohoto pana doktora je to v pořádku. Víc takových!!!! S pozdravem Lenka

Velmi sympatický, milý a příjemný, se smyslem pro humor, zodpovědný a pečlivý. Velmi doporučuji.

Je to doktor s velkým D. Neléčí jen důsledek nemoci, ale snaží se odhalit i její příčiny. Vyšetří, poradí, doporučí a je-li to v lidských silách pacienta vyléčí. Má smysl pro humor.

Je to opravdu člověk na pravém místě, profesionál.

Zručný profesionál, dobrý psycholog, přiměřeně citlivý přístup.

Podle vlastních zkušeností mohu potvrdit, že se jedná o vynikajícího specialistu s proesionálním a zároveň lidským pžístupem k pacientům. Slyším teď dobř i když od mládí trpím poruchami sluchu a rovnovážného ústrojí po drastické operaci středního ucha v dětství.

Josef Mičkal.