Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Nemocnice 3064, Teplice
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Nevím, jsem z ní zmatená. Připadá mi, že nad vším mává rukou a nechává to na osudu a přírodě. Aspoň mi to tak připadá. Byla jsem u ní s křečovými žílami, na ty mi předpsala prášky, ale když jsem chtěla poslat na cévní, tak prý není potřeba. Bolest sice ustala, ale ráda bych veděla, jak na tom mé nohy jsou.
Další věc a ta mě opravdu vytočila je, že jsem u paní doktorky byla včera s podezřením na bulku v prsu. Moje gynekoložka má totiž dovolenou. Prohmatala mi prsa, řekla mi, že ohraničeného tam nic necítí, ale že se jí moc nelíbí, jak mám horní čast prsou zduřelé. Což není moc normální, vzhledem k tomu, že nemenstruuji, ani nejsem těhotná. Každopádně, pokud mám sama podezření, tak mi měla hned vypsat žadanku na ultrazvuk. Neudělala to a do 21.5., než bude moct gynekoložka, se mi opravdu čekat nechce, když jde o tuto věc. Budu to ještě řešit.


velmi vzdělaná žena,se smyslem pro humor a pro zodpovědnst.výborná lékařka


Hodně mluví málo léčí. Dlouhá čekací doba. Na bolesti v boku pod žebry mi pani doktorka odvětila že jsem mladý a že se uzdravím. Bolí to pořád.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka nejenže nepoznala u mého otce nemocný žlučník, ale neposlala ho ani na vyšetření rakoviny, kterou mu písemně doporučil jiný lékař. Otec nakonec na vyšetření za půl roku nezávisle na paní doktorce šel. Ukázalo se, že rakovina je již v pokročilém stadiu. Přestože byl okamžitě operován, za 4 měsíce zemřel. Paní doktorka si počíná jako pán tvorstva. Tento případ není ojedinělý. Opravdu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je velmi milá empatická,vždy mně pomohla.JanaK.


Výborná a empatická paní doktorka. Vždy pomohla.


Paní MUDr.Šramhauserovou znám už skoro 45 let jako její pacient.Je to vyníkající lékařka,velmi příjemná a odborně na vysoké úrovni.Ošetřovala už mé rodiče.Moc mi pomohla při těžkých onemocnění(srdeční infarkt a dalších).


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti