Ord. praktického lékaře pro dospělé
U Nemocnice 3064, Teplice

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Nevím, jsem z ní zmatená. Připadá mi, že nad vším mává rukou a nechává to na osudu a přírodě. Aspoň mi to tak připadá. Byla jsem u ní s křečovými žílami, na ty mi předpsala prášky, ale když jsem chtěla poslat na cévní, tak prý není potřeba. Bolest sice ustala, ale ráda bych veděla, jak na tom mé nohy jsou.
Další věc a ta mě opravdu vytočila je, že jsem u paní doktorky byla včera s podezřením na bulku v prsu. Moje gynekoložka má totiž dovolenou. Prohmatala mi prsa, řekla mi, že ohraničeného tam nic necítí, ale že se jí moc nelíbí, jak mám horní čast prsou zduřelé. Což není moc normální, vzhledem k tomu, že nemenstruuji, ani nejsem těhotná. Každopádně, pokud mám sama podezření, tak mi měla hned vypsat žadanku na ultrazvuk. Neudělala to a do 21.5., než bude moct gynekoložka, se mi opravdu čekat nechce, když jde o tuto věc. Budu to ještě řešit.

velmi vzdělaná žena,se smyslem pro humor a pro zodpovědnst.výborná lékařka

Hodně mluví málo léčí. Dlouhá čekací doba. Na bolesti v boku pod žebry mi pani doktorka odvětila že jsem mladý a že se uzdravím. Bolí to pořád.

Paní doktorka nejenže nepoznala u mého otce nemocný žlučník, ale neposlala ho ani na vyšetření rakoviny, kterou mu písemně doporučil jiný lékař. Otec nakonec na vyšetření za půl roku nezávisle na paní doktorce šel. Ukázalo se, že rakovina je již v pokročilém stadiu. Přestože byl okamžitě operován, za 4 měsíce zemřel. Paní doktorka si počíná jako pán tvorstva. Tento případ není ojedinělý. Opravdu nedoporučuji.

Paní doktorka je velmi milá empatická,vždy mně pomohla.JanaK.

Výborná a empatická paní doktorka. Vždy pomohla.

Paní MUDr.Šramhauserovou znám už skoro 45 let jako její pacient.Je to vyníkající lékařka,velmi příjemná a odborně na vysoké úrovni.Ošetřovala už mé rodiče.Moc mi pomohla při těžkých onemocnění(srdeční infarkt a dalších).