Paní doktorka je zcela neochotná, žvýkající osoba, bez jakéhokoliv zájmu někomu pomoct, vyhovět... čekání před ordinací je vždy na dlouho, heslo na nástěnce: čas objednání je doba, od které začíná čekání na ošetření... nedej bože jestli potřebujete něco vyplnit, třeba i žádanku na vyšetření, to je velký problém... tuto tzv doktorku opravdu nedoporučuji! Nemám co bych k tomu dodala. Paní doktorka v Povrlech využívá toho, že sem žádný jiný doktor nechce dojíždět. Sestra ani není vystudovaná zdravotní sestra a také není moc příjemná. Objednává 4-5 lidí na stejný čas, takže pokaždé čekáme. Pokud je vám hodně špatně, nemá cenu čekat v čekárně, akutní případy zde nikdo nerozpozná..

Umístění: jiné místo Kontrola, vyšetření...

Práce "paní doktorky" je velmi slabá, řekla bych podprůměrná lékařka, alespoň podle toho, co předvedla. Nechtěla bych ji vidět léčit v pravém slova smyslu..
Má návštěva byla nutná ve 2 případech.
Prvně, když měl přítel vážný úraz a byl téměř nepohyblivy a musela jsem tedy za lékařskou sama. Během dne, ikdyz měla ordinovat jsem několikrát volala do ordinace, zda mohu dorazit (podotýkám, že byl všední den, měla ordinovat..), paní doktorka kdesi cestovala. Když už mě bylo řečeno, že je na cestě do ordinace (kolem 11h) jsem tedy dorazila do ordinace a čekala tam dalších 45min.. Následně byla lékařka neochotna a nepřístupná jakékoliv domluvě.. Další návštěva se konala o několik týdnů později s přítelem.. Ordinace není bezbariérová, takže docela problém. Ikdyz přijdete první, nic to neznamená, nejdřív lékařka předepsala všem léky, lístky na peníze. Uvítá vás prezvykujici lékařka s pohledem, že obtezujete. Vzhledem k brzkému termínu operace vás žene na predoperacni do Povrlu a pokud nedorazite (nehodí se vám to) máte smůlu.. To, že vás tam nemá kdo odvézt, je váš problém, všichni přece chodíme do práce (za předpokladu, že do práce chodíte na 11 jako paní doktorka, tak asi problém není)..