Doris Těšinová, praktický lékař Ústí nad Labem

MUDr. Doris Těšinová

Praktický lékař Více

2 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Chuderov 63, Ústí nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

0.5

Obecné skóre
2 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je zcela neochotná, žvýkající osoba, bez jakéhokoliv zájmu někomu pomoct, vyhovět... čekání před ordinací je vždy na dlouho, heslo na nástěnce: čas objednání je doba, od které začíná čekání na ošetření... nedej bože jestli potřebujete něco vyplnit, třeba i žádanku na vyšetření, to je velký problém... tuto tzv doktorku opravdu nedoporučuji! Nemám co bych k tomu dodala. Paní doktorka v Povrlech využívá toho, že sem žádný jiný doktor nechce dojíždět. Sestra ani není vystudovaná zdravotní sestra a také není moc příjemná. Objednává 4-5 lidí na stejný čas, takže pokaždé čekáme. Pokud je vám hodně špatně, nemá cenu čekat v čekárně, akutní případy zde nikdo nerozpozná..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Kontrola, vyšetření...

Práce "paní doktorky" je velmi slabá, řekla bych podprůměrná lékařka, alespoň podle toho, co předvedla. Nechtěla bych ji vidět léčit v pravém slova smyslu..
Má návštěva byla nutná ve 2 případech.
Prvně, když měl přítel vážný úraz a byl téměř nepohyblivy a musela jsem tedy za lékařskou sama. Během dne, ikdyz měla ordinovat jsem několikrát volala do ordinace, zda mohu dorazit (podotýkám, že byl všední den, měla ordinovat..), paní doktorka kdesi cestovala. Když už mě bylo řečeno, že je na cestě do ordinace (kolem 11h) jsem tedy dorazila do ordinace a čekala tam dalších 45min.. Následně byla lékařka neochotna a nepřístupná jakékoliv domluvě.. Další návštěva se konala o několik týdnů později s přítelem.. Ordinace není bezbariérová, takže docela problém. Ikdyz přijdete první, nic to neznamená, nejdřív lékařka předepsala všem léky, lístky na peníze. Uvítá vás prezvykujici lékařka s pohledem, že obtezujete. Vzhledem k brzkému termínu operace vás žene na predoperacni do Povrlu a pokud nedorazite (nehodí se vám to) máte smůlu.. To, že vás tam nemá kdo odvézt, je váš problém, všichni přece chodíme do práce (za předpokladu, že do práce chodíte na 11 jako paní doktorka, tak asi problém není)..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti