Poliklinika SPEA
nám. Národních hrdinů 2, Olomouc

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Neskutečně arogantní, neprofesionální přístup paní doktorky!!

Umístění: Poliklinika SPEA Jiný

Absolutní nezájem. Došla jsem sice 15min před obedovou pauzou, ale to bych si klidně i pockala. Paní doktorka vyšla se sestrou z ordinace s tím co chci. Chtěla jsem se pouze objednat s lékařskou sz z nemocnice, kde mě poslali na další šetření prave na ortopedii. Bylo mi za pochodu sděleno, ze mě neosetri, ze děla jen děti a ať jdu zpět do nemocnice. Absolutně neseriózní jednání...

Umístění: Poliklinika SPEA Voda v koleni

Pani doktorka Ruzickova je nejlepsi! Ma pokazde profesionalni a pratelsky pristup. Jsem maximalne spokojena, ze se lecim u ni. Vrele doporucuji a preji mnoho dalsich, spokojenych pacientu!

Paní doktorka, je odborník na svém místě. Již několikrát mi pomohla od bolesti, vždy hledá vstřícné a rychlé řešení problému. Má v péči i mého synka a již 3 roky se stará o jeho ploché nožky. Tímto ji chci velmi poděkovat a popřát mnoho spokojených pacientů. Nováková A., Hrubá Voda

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den jsem po operaci křížového vazu a chrupavky a ted uz jsem v domácím léčení a beru Cilkanol a Anopirin a kamarádem mi bylo doporučeno že mám brát ten Ortho Help complete a potřeboval bych vědět jestli ten Ortho help mužu brát zárověň s těma lékama nebo mam počkat až je doberu ? Děkuji předem za odpověď a přeji hezký den :))

Můžete brát tento preparát současně s ostatními léky. Růžičková.

Denisa Růžičková

Dobrý den, je nutné doporučení od obvodního lékaře k vám na vyšetření? Pokut se mohu objednat i bez doporučení, tak bych se chtěla objednat.

Dobrý den,můžete se objednat i bez doporučení. Ale zavolejte přímo do naši ordinace a domluvte si termín se setřičkou. Růžičková.

Denisa Růžičková