Denisa Binarová, psycholog Ostrava

PhDr. Denisa Binarová

Psycholog Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Slávky Budínové 841/8, Ostrava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je prostě a jednoduše anděl. Dokáže se vcítit a z každého pohledu, pohybu, mrknutí dovede vyčíst emoci. Měl jsem možnost docházet k několika terapeutům a paní doktorce Binarové nikdo nesahá ani po kotníky. Neskutečně mi pomohla v zásadních otázkách mého života. V každém případě doporučuji. Jaromír Urbančík.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je nejlepší! Jsem ráda, že jsem se k ní dostala a mrzí mě, že z Ostravy odchází. Moc mi pomohla uvědomit si spoustu věcí a celkově pro mě byla vždycky velkou oporou. Je velice empatická a citlivá. Určitě moc doporučuji! Míša.


Ověřeny pacient

Já bohužel musím přidat negativní zkušenost. Paní psycholožka s mými dětmi nejedná citlivě, hledí jen na to, jak ze situace vytěžit co nejvíce. Je smutné, že nebere svou práci jako poslání a možnost pomoci.


A
Ověřeny pacient

Paní doktorku nemohu doporučit. Takto nevypadá dobře odvedená práce, ani skutečný zájem o pacienta. Bohužel.


J
Ověřeny pacient

Oceňuji citlivý lidský přístup paní doktorky a jsem nadšená z výsledků terapie. Doporučuji všem, kteří potřebují pomoc psychologa.


V
Ověřeny pacient

Je zkrátka skvělá, díky ní jsem zažil pohled na věc, který jsem měl před očima, ale vůbec jsem ho neviděl. Rozhodně doporučuji.


P
Ověřeny pacient

paní psycholožky si velice vážím, dokáže nenásilným způsobem jít k jádru věci, dotkne se citlivého místa a umí s tím citlivě zacházet. Někomu se může zdát, že není psychologem na okamžité vyřešení problému, ale v životě to tak nefunguje, že přijdete a za jednu návštěvu máte všechno vyřešené. Je to dlouhodobá záležitost, pracovat na sobě. A pokud vy sami nechcete, ona nic nezmůže. Upozorní na vaše chování v určitých situacích a vy si můžete lépe uvědomovat svoje reakce na okolí a něco s tím udělat.


H

Doporučuji pacientům si odkontrolovat soupis vykázané poskytnuté péče zdravotním zařízením (zastřešujícím paní doktorku) k proplacení zdravotní pojišťovnou vůči své osobě. Výpis lze získat zdarma (dle zákona 1x ročně a řada pojišťoven jej nabízejí v libovolné četnosti i elektronicky) na Vaší pojišťovně a nalezené případné nesrovnalosti lze řešit i zpětně


K

Každému musí být jasné, že téměř všechna negativní hodnocení pocházejí od jednoho a téhož člověka. Já mám s paní doktorkou výbornou zkušenost, docházel jsem k ní dlouhodobě a velmi mi pomohla. Mohu jen doporučit.


Ověřeny pacient

nemám dobrou zkušenost, snaží se klienta pochopit, ale nedokáže reagovat na jeho slova a vcítit se do toho, co potřebuje. Hlídá si čas a neustále na to upozorňuje- měla jsem pocit, že už čekala, kdy odejdu a bude mít ode mě klid.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti