Branská 55, Domažlice
Kadlec dent, s.r.o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Mám hrůzu ze zubaru. Po 4 letech nekonečného hledání toho správného jsem našla toho nejlepšího. Děkuji velice. Celý personál je úžasný. Viera

Nejlepší zubař kterého jsem si mohla pro svou rodinu najít a já jsem sním spokojena nejvíc protože mě naučil se zubaře nebát .

Už tu bylo všechno podstatné asi řečeno. Pro mě taky nejlepší profesionál s lidským přístupem. Navíc vždycky děsně krásně voní. :) Musela jsem z důvodu dojíždění (mám malé děti) od pana doktora odejít, ale protože nyní již Domažlicemi denně projíždím, zvažuji návrat. Pokud mě přijme zpět, pak jsem již nyní šťastný pacient!

Jsem velice spokojena jak z lékařského postoje tak i z lidského.Výborný přístup k dětem.Díky

F

S panem doktorem jsme celá rodina velmi spokojeni. Jezdíme 150km,ale stojí nám to za to. Vstřícný, laskavý, JEMNÝ a vždy se snaží, abyste necítili žádnou bolest. Též sestřička velmi milá a ochotná a oceňujeme i (hlavně tedy naše děti) barevné, nikoliv bílé sterilní prostředí.

Velmi příjemné vystupování a určitě výborný stomatolog,jsem s ním naprosto spokojená.

S tímto doktorem mám velmi dobré zkušenosti. Jednak jsem nikde nezažil, že by mi někdo při příchodu vítal podáním ruky a otázkou jak se máte? Dál supr jednání, jsem člověk co se často na něco ptá a nikdy jsem nezažil, že by dal najevo, že by ho to obtěžovalo, naopak vždy všechno vysvětlil s ÚSMĚVEM a naprostým zájmem o danýho pacienta! Líbí se mi, že tam mají rentgen, nemusím na něj nikam složitě dojíždět. Ta malá sestřička je anděl a navíc pěkně sexi!! :-) Nikdy jsem nezažil, že by se tam někdo mračil a to je tam personálu asi dost. Supr přístup!!! Doporučuju!

Po roce se panu Kadlecovi podařilo dosud nemožné - nebojim se zubaře. Ordinace krásná, moderní. Pan doktor i sestřička jsou úžasní. Mam to sice dvacet kilometrů, ale ta cesta za to stojí. K čemu zubař, kterýho máte sice v místě, ale bojíte se ho tak, že se tam radši 5 let neukážete. Pak měl pan doktor co napravovat. A musim říct, že je perfektní. Bezbolestně, jemně. Čekárna vypadá jako obývák. Personál profesionální a příjemný.

Pro mě best zubař. Vyzkoušel jsem jich už dost z důvodu častýho stěhování, ale on je prostě borec nad borce. To co dokázal s mojí pusou je neuvěřitelný. Strašně slušnej, trpělivej, pečlivej a vždycky dobře naladěnej. Oceňuju i hezkou ordinaci a supr atmosféru na celým pracovišti. Sestřička je sice trochu svá, ale pohoda. Nedokážu si už představit že bych chodil jinam!!! Za mě díky doktore. Marek

Pan doktor je nesmírně pečlivý, velmi trpělivý, dokáže si získat důvěru i u těch nejmenších dětí, milý, vstřícný a jemný. Dosud nejlepší zubař, co znam.