Alšova 1452, Staré Město
Praktický zubní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Naprosto profesionální, vstřícný a velmi trpělivý člověk, který pracuje s obrovskou pečlivostí. Vše vysvětlí i bez požádání a pacientovi vychází vstříc dokud je to jen možné. Personál profesně velmi dobře sladěný, k pacientům příjemný a snažící se hledat kompromisy v časovém harmonogramu. Dle mého sledování ordinace stále prochází neustálým vývojem a dovybavováním bezbolestnými přístroji a pomůckami, aby dostála svému prohlášení "Od nás s úsměvem". Musím vyzdvihnout přátelské chování, pana doktora i personálu. Je příjemné po cca dvou letech přijít a uslyšet několik vět, podle kterých vyrozumíte, že si vás pamatují, a znají vaše potřeby a strachy. Za sebe si nedovedu představit změnu stomatologa.
P.S. Mám to do ordinace téměř 250 km a v žádném případě nemíním stomatologa měnit. Snad to poslouží jako jakýsi důkaz o maximální spokojenosti .:-)

Konečně možnost dostupné a především kvalitní péče i v našem kraji. Za kvalitní materiály si ráda připlatím. doba amalgámů je fuč. Vítám kombinaci hrazení pojišťovnou plus nadstandard placený. Technologie Cerec je báječná věc, dr. Jurásek příjemný lékař. I jeho kolega Humplík. Konečně chodím k zubaři bez stresu. A ceny mi vždy oznamovali dopředu, dokonce několikrát opakovali. Naprostá spokojenost!

Neznal lepsiho zubare nez je pan doktor Jurasek,s tak skvelym pristupem k pacientovi jsem se zatim nesetkal nikde jinde! Nechapu jak nekdo muze psat, ze nevedel cenu zakroku dopredu, kdyz je informovan naprosto o vsem.

Včera jsem byl u p.dokora a katastrofa.Nechal jsem si vytrhnout osmičku (chirurgický zákrok) a musel jsem mu tam nechat 1600Kč + 3500Kč co si vyučtoval na pojišťovně.To je dobrý byznys mít 5000Kč za vytrhnutí zubu.Nikdy více já zlatokopy nepodporuji

Laserdent je skvělý jsme rádi,že jsme ho objevili.Ochota,přístup k pacientovi i prostředí je skvělé.Děkujem.

Kvalitně odvedená práce za odpovídající cenu. Děkuji pane doktore.

Krátce a stručně: prosté superrrr doktorrrr!

Já osobně bych navíšila cenu,za tolik práce a tak málo muziky? No uznejte sami...

Pan doktor je špičkový odborník,který své práci rozumí a vždy mi navrhl léčbu se kterou jsem max. spokojená.Jen pro zamyšlení těm,kteří nesouhlasí s doplatky v jeho nadst.vybavené ordinaci.Kolik ordinací Vám může nabídnout ošetření v takovém rozsahu a kvalitě jako pan doktor Jurásek.Všem ,kteří si váží sých zubu a zdraví doporučuji.Ostatní,ať chodí jinam.