Adresa

Alšova 1452, Staré Město
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
22 názorů

J
Ověřeny pacient

Naprosto profesionální, vstřícný a velmi trpělivý člověk, který pracuje s obrovskou pečlivostí. Vše vysvětlí i bez požádání a pacientovi vychází vstříc dokud je to jen možné. Personál profesně velmi dobře sladěný, k pacientům příjemný a snažící se hledat kompromisy v časovém harmonogramu. Dle mého sledování ordinace stále prochází neustálým vývojem a dovybavováním bezbolestnými přístroji a pomůckami, aby dostála svému prohlášení "Od nás s úsměvem". Musím vyzdvihnout přátelské chování, pana doktora i personálu. Je příjemné po cca dvou letech přijít a uslyšet několik vět, podle kterých vyrozumíte, že si vás pamatují, a znají vaše potřeby a strachy. Za sebe si nedovedu představit změnu stomatologa.
P.S. Mám to do ordinace téměř 250 km a v žádném případě nemíním stomatologa měnit. Snad to poslouží jako jakýsi důkaz o maximální spokojenosti .:-)


Ověřeny pacient

Konečně možnost dostupné a především kvalitní péče i v našem kraji. Za kvalitní materiály si ráda připlatím. doba amalgámů je fuč. Vítám kombinaci hrazení pojišťovnou plus nadstandard placený. Technologie Cerec je báječná věc, dr. Jurásek příjemný lékař. I jeho kolega Humplík. Konečně chodím k zubaři bez stresu. A ceny mi vždy oznamovali dopředu, dokonce několikrát opakovali. Naprostá spokojenost!


Neznal lepsiho zubare nez je pan doktor Jurasek,s tak skvelym pristupem k pacientovi jsem se zatim nesetkal nikde jinde! Nechapu jak nekdo muze psat, ze nevedel cenu zakroku dopredu, kdyz je informovan naprosto o vsem.


Včera jsem byl u p.dokora a katastrofa.Nechal jsem si vytrhnout osmičku (chirurgický zákrok) a musel jsem mu tam nechat 1600Kč + 3500Kč co si vyučtoval na pojišťovně.To je dobrý byznys mít 5000Kč za vytrhnutí zubu.Nikdy více já zlatokopy nepodporuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Laserdent je skvělý jsme rádi,že jsme ho objevili.Ochota,přístup k pacientovi i prostředí je skvělé.Děkujem.


Kvalitně odvedená práce za odpovídající cenu. Děkuji pane doktore.


L

Krátce a stručně: prosté superrrr doktorrrr!


M

Já osobně bych navíšila cenu,za tolik práce a tak málo muziky? No uznejte sami...


M

Pan doktor je špičkový odborník,který své práci rozumí a vždy mi navrhl léčbu se kterou jsem max. spokojená.Jen pro zamyšlení těm,kteří nesouhlasí s doplatky v jeho nadst.vybavené ordinaci.Kolik ordinací Vám může nabídnout ošetření v takovém rozsahu a kvalitě jako pan doktor Jurásek.Všem ,kteří si váží sých zubu a zdraví doporučuji.Ostatní,ať chodí jinam.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti