Praktický zubní lékař
Alšova 1452, Staré Město

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Velmi příjemný, vždy ochotný a usměvavý lékař s naprosto profesionálním přístupem a snahou pomoci. Předem podrobně vysvětlí vše co bude dělat a seznámí mě s následujícími postupy a ukáže na obrazovce. Ošetření je u pana doktora opravdu bezbolestné. Je to první zubař kam se opravdu těším!
Za celou naši rodinu jsem ráda, že máme takového špičkového odborníka a vážím si nejen jeho velmi kvalitní práce ale také jako člověka.
Se sestřičkou tvoří skvělý tým.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Velmi arogantní a povýšený zubař, ač chodím k jeho kolegovi, jednou nevím proč mě dali k němu, mně nepříjemným tónem vytýkal, že jse u nich pár měsíců nebyla,aníž by zjišťoval mou delší nemoc a pak řekl, že oni ošetřují až po dentální hygieně a bez mého souhlasu mne na ni objednal aniž by ho zajímalo, jestli na ni nechodím jinde. Nepříjemný!

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Jedním slovem katastrofální přístup pana doktora. Arogantní chování, byly jsme tam posláni naší paní zubařkou na odstranění uzdičky pod jazykem mé dcery 4,5 roku bezbolestně laserem. Už při objednání jsem hlásila věk. Jeli jsme tam 80 km a pan doktor nám to odmítl udělat, že je malá a chování o k jeho zdravotní sestře bylo hrozné. Nikdy více

Naprosto profesionální, vstřícný a velmi trpělivý člověk, který pracuje s obrovskou pečlivostí. Vše vysvětlí i bez požádání a pacientovi vychází vstříc dokud je to jen možné. Personál profesně velmi dobře sladěný, k pacientům příjemný a snažící se hledat kompromisy v časovém harmonogramu. Dle mého sledování ordinace stále prochází neustálým vývojem a dovybavováním bezbolestnými přístroji a pomůckami, aby dostála svému prohlášení "Od nás s úsměvem". Musím vyzdvihnout přátelské chování, pana doktora i personálu. Je příjemné po cca dvou letech přijít a uslyšet několik vět, podle kterých vyrozumíte, že si vás pamatují, a znají vaše potřeby a strachy. Za sebe si nedovedu představit změnu stomatologa.
P.S. Mám to do ordinace téměř 250 km a v žádném případě nemíním stomatologa měnit. Snad to poslouží jako jakýsi důkaz o maximální spokojenosti .:-)

Konečně možnost dostupné a především kvalitní péče i v našem kraji. Za kvalitní materiály si ráda připlatím. doba amalgámů je fuč. Vítám kombinaci hrazení pojišťovnou plus nadstandard placený. Technologie Cerec je báječná věc, dr. Jurásek příjemný lékař. I jeho kolega Humplík. Konečně chodím k zubaři bez stresu. A ceny mi vždy oznamovali dopředu, dokonce několikrát opakovali. Naprostá spokojenost!

Neznal lepsiho zubare nez je pan doktor Jurasek,s tak skvelym pristupem k pacientovi jsem se zatim nesetkal nikde jinde! Nechapu jak nekdo muze psat, ze nevedel cenu zakroku dopredu, kdyz je informovan naprosto o vsem.

Včera jsem byl u p.dokora a katastrofa.Nechal jsem si vytrhnout osmičku (chirurgický zákrok) a musel jsem mu tam nechat 1600Kč + 3500Kč co si vyučtoval na pojišťovně.To je dobrý byznys mít 5000Kč za vytrhnutí zubu.Nikdy více já zlatokopy nepodporuji

Laserdent je skvělý jsme rádi,že jsme ho objevili.Ochota,přístup k pacientovi i prostředí je skvělé.Děkujem.

Kvalitně odvedená práce za odpovídající cenu. Děkuji pane doktore.

Krátce a stručně: prosté superrrr doktorrrr!