Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Ostrovského 253/3, Praha 5 , Praha
Mgr. David Danel - Psychologické poradenství a diagnostika

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Psychologické poradenství • od 1 000 kč

Krizová intervence • od 1 000 kč

On-line konzultace • od 1 000 kč +1 Více

Psychologické vyšetření • od 1 300 kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Jsem psycholog a frekventant komplexního psychoterapeutického výcviku. Vystudoval jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Jagiellonské U...

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

od 1 300 kč

4 názory pacientů

Umístění: Mgr. David Danel - Psychologické poradenství a diagnostika Jiný

Je empatický, milý a dobře se mi s ním pracovalo. Sezení byla příjemná, nechával mi prostor se vyjádřit, zamyslet se a uvědomit si mnoho věcí. Opravdu mi pomohl. Mohu jen doporučit.

Umístění: Mgr. David Danel - Psychologické poradenství a diagnostika psychologické poradenství

Skvělý přístup,pomohl mi jít dál a začít žít. Každé sezení mi volilo chuť do života a nasměrovat správným směrem . Mohu jen doporučit a panu Danelovi patří velké poděkování za všechno.

O

K Davidovi Danelovi jsem chodil týdně po dobu dvou let na podpůrnou terapii k léčbě depresí, úzkostí a závislosti. Jsem si jistý, že bez jeho podpory by se mi i s psychofarmaky nepodařilo dosáhnout takového zlepšení, že jsem nyní mohl terapie přerušit. Po organizační stránce je spolehlivý a praktický, v terapii velmi respektující. Dokáže velmi pozorně naslouchat a ve správný moment položit otázku tak, že postupně sami změníte náhled na své problémy a sami najdete řešení. Má mojí plnou důvěru a kdybych se někdy znovu dostal do obtížné situace, určitě se na něj znovu obrátím.

Umístění: jiné místo Jiný

Spolupráci s Davidem mohu vřele doporučit, obrátila jsem se na něj v náročném období a jsem za to ráda. Setkala jsem se s přijetím, pochopením a profesionálním přístupem. Sezení pro mě byla bezpečným prostorem, kde jsem mohla svobodně přinášet, co jsem potřebovala.
Davide, moc Vám za Vaše provázení děkuji a přeji vše dobré do dalších dnů a praxe!

• psychoterapie
  • dětská psychologie