Gynekologie a porodnictví
Otakara Kubína 179, Boskovice

Umístění: Gynekologie a porodnictví Gynekologie

Paní doktorku bych bych nedoporučila. Chodila jsem k ní v mládí, kdy mi zanedbala záněty. Neustále mě léčila pomocí macmiroru a nikdy neudělala po léčbě kontrolní stěr. Záněty se mi neustále vracely. Byla jsem z toho hodně nešťastná. Hodně mě to pálelo a bolelo. Jak jsem změnila gynekologa a přešla do Prahy tak mě jeden pan doktor ošetřil a udělal několik kontrolních stěrů a výléčil. Pak už jsem nikdy zánět nedostala. Bohužel následek neustále opakujících zánětu si nesu sebou. Ve vejcovodech vznikly srůsty a nemohu mít ted děti přirozenou cestou! Tak musím lítat po centrech umělého oplození a modlit se za zázrak, že i já jednou budu mít děti!

Příjemná, starostlivá paní doktorka. Moc mi pomohla.

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a přátelské, velice pečlivé. Škoda jen, že je někdy na paní doktorce vidět, že má mnoho pacientek a málo času.

Výborně vysvětlí, příjemná, starostlivá, trpělivá.

Výborná doktorka, usměvavá, ochotná, všechno vysvětlí naprosto skvělá a to samé platí o sestřičce.

zatím sestřička i doktorka v pohodě.... snad to tak vydrží ještě dlouho.

Od paní doktorky jsem odešla před dvěma lety, protože mi vadilo čekání v ordinaci i déle než hodinu, předbíhání zaměstnanci nemocnice a nepříjemné sestry , pozůstatek socialismu, snad už tam teď nejsou. Jinak byla milá a vždy udělala co měla.

Prijemna pani doktorka..

O paní doktorce jsem se dozvěděla od kamarádky. Chodila jsme k jinému dr, řekla bych veterinář přes spodek, takže jsem až zírala, že vyšetření nemusí bolet, že je v ordinaci čisto, sestřička milá....no až jsme žasla, paní dr mi udělala ultrazvuk, vyšetření, stěry, což jsem u toho bývalého dr ani jednou neměla. Byla jsem s ním zcela nespokojena, ael byl nejblíž, a jediný tady v okolí, po dvou dětech jsem se ale rozhodla, že to takhle dál nejde a přeregistrovala jsem se k apní doktorce, nemůžu zatím říct jo super nebo ne, ale oproti mýmu bývalímu dr je to příjemná paní, která si se mnou o všem promluvila, vysvětlila, udělala potřebná vyšetření, takže teˇsama za sebe říkám že dobrý. Snad mě můj první dojem nezklame a bude nadále spokojená

Citlivá a milá paní doktorka. Vše vysvětlí. :)