Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorka je úžasná a velice citlivá, po 2 měsících jde vidět velký pokrok. Syn se jí nebojí a těší se, oproti minule logopedce je lidský a slušný přístup velká změna. Jde vidět, že umí s dětmi pracovat a práce ji baví. Stojí za to si na paní doktorku počkat. Umí upoutat pozornost i když dítě nemá náladu. I nepříjemnou informací Vám umí říct slušně a poradí jak napravit. My jsme moc rádi, že si na nás udělala čas a máme možnost k Vám chodit

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Chodila jsem k paní logopedcec s dcerou, neuměla sykavky a r, ř, chvíli to trvalo, hlavně r, ale paní logopedka vyzkoušela všechno a nikdy nepochybovala, že by se to snad nenaučla. Nyní se synem, od 4 let, mluví hodně špatně a přesto že je malý a nechce moc spolupracovat, paní logopedka to s ním umí a u ní pěkně pracuje. Opravdu to umí s dětmi, je vždy pozitivně naladěná a trpělivá, změna termínu není problém, pokud se oznámí včas. Jak tu někdo níže psal, že musí chodit jen jeden rodič, i toto má svůj důvod a paní logopedka ho všem určitě vysvětlí, stačí poslouchat a některé věci přijmout jak jsou.

Paní logopedka je výborná a rozhodně ji doporučuji. Docházela jsem k ní se synem asi rok. Syn měl problémy s výslovností hlásek t, d, s, c, z, l, r, ř. Byla jsem z toho nešťastná a měla jsem obavu, že se se špatnou výslovností budu snad u syna muset smířit. Díky jejímu milému a trpělivému přístupu jsme vše zvládli. Syn se na sezení s ní těšil a musím říct, že já jsem jsem si to taky užívala, když jsem ji pozorovala při práci. Nyní má syn excelentní výslovnost . A já opravdu jsem vděčná za to, že jsme k ní mohli chodit.

Mgr.Škrdová je výborná logopedka. Docházela jsem k ní s oběmi dcerami. Ta starší neuměla r,ř a l .Ačkoliv nás k logopedce dětská lékařka poslala pozdě, vadu jsme za pomoci logopedky odstranili po cca 2 letech. Teď docházím s druhou dcerou, která ve 4 letech mluví hodně, ale špatně, budeme s ní mít určitě více práce. Paní logopedka je ale trpělivá, má velmi přátelský a milý přístup a dcera se na logopedii těší, chce se "učit" i doma a já si začínám všímat prvních pokroků. Rozhodně tuto logopedku doporučuji!!! Lenka

Na logopedii jsem docházela se synem čtyři roky, strašně dlouho se nemohl naučit R a Ř. Pomalu jsem se smiřovala s tím, že se to snad nikdy nenaučí. Díky trpělivosti paní logopedky to nakonec dokázal. Je strašně milá, usměvavá a přátelská k dětem. Spíše než doktorka na mě působila jako hodná teta, čímž si syna hned získala. Dokonce ji nosil ukázat hračky, když měl nějaké nové a ona ho se zájmem vyslechla, a až potom se vrhla na učení. Já s ní mám jenom dobré zkušenosti. Všem Vám ji vřele doporučuji a paní logopedce ještě jednou moc děkuji.

Velmi negativní přístup k nám jako k rodičům, nemožnost jakékoliv změny v případě nemoci dítěte. Lze se domluvit na návštěvách pouze s jedním s rodičů, doktorka zakazuje jakékoliv změny!

Tímto děkuji paní Mgr. Škrdové za pomoc s logopedií svých dětí. Syn, který se v logopedické školce spíše zhoršoval, tak po přístupu Mgr. Škrdové stačil rok a v 1. třídě byl jako jeden z mála neuveden mezi dětmi s logopedickým problémem, což považuji za jasný úspěch. Dcera je na tom výrazně hůře, 3 roky školky před námi, ale už teď věřím, že s pomocí této logopedky bude při nástupu do školy problém stejně dobře vyřešen.

Tato sympatická a moc milá paní logopedka mě v mých 25 letech naučila správně vyslovovat R a Ř a pomohla mi tím zvýšit si sebevědomí a zbavit se ostýchavosti v komunikaci o ostatními lidmi. Mohu jen doporučit.
Lukáš

Já si tuto logopedku také nemůžu vynachválit.Chodila jsem k ní s dcerou,je to už sice 5 let, ale její přístup byl k dítěti tak vřelý a milý, že si dceru i mne ihned získal.Vše jsme "vypilovaly" a dnes nemá jediný problém v řeči.S druhou dcerou jsem navštěvovala logopedii jinde z důvodu přestěhování se, a byla jsem nešťasná,chyběl mi osobní přístup a připadala jsem si jako na běžícím pásu....

Paní doktorka měla ve své péči mého syna. Její přístup k dětem je skvělý. Syn měl těžkou dyslálii. Je velmi ostýchavý a k cizím lidem nedůvěřivý. Paní doktorka si jej během dvou sezení získala a syn s ní velmi dobře a rád spolupracoval. Můžu paní doktorku velmi doporučit.