Sam. ord. lékaře spec. - TRN
Palackého 191, Chrudim

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

příjemné jednání poradí pomůže a hlavně pomůže hned nepřpadám se jako pokusný králík.DOPORUČUJI VŠEM

...vstřícná,poradí a hlavně příjemně komunikuje s pacientem,což je základ léčby ale v některých ambulancích bohužel chybí.Proto doporučuji a chválím též sestřičku.

Nemám srovnání s jinými lékaři této odbornosti, ale pokud mohu soudit z několika málo návštěv u paní doktorky, jsem velmi spokojená, má velmi milý a profesionální přístup a člověk z ordinace odchází s pocitem, že pro jeho zdraví udělala maximum.

Jsem spokojená z lékařkou paní doktorkou Hradcovou velice mě pomáhá a i ostatním lidem máme ji všichni rádi.Je spolehlivá, pečlivá svědomitá pracovitá hodně všem pomáha takove lidi jako je p.doktorka je málo. Jinak ji přeji ať se ji daří v životě dál.

Vynikající plicní lékařka, úžasně pečlivá a zodpovědná s perfektním jednáním, vstřícná, komunikativní, na velmi vysoké odborné úrovni.Podobně se lze vyjádřit i o sestře.

Vynikající lékařka,skvělý přístup,příjemná sestra.Doporučuji.

výborná paní doktorka, prokazuje vysokou odbornost, skvělý přístup k pacientům

excelentní lékařka umí pomoct