Praktická lékařka
Purkyňova 36, Vyškov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Čekací doba je otřesná. 2x jsem čekam přes dvě hodiny a nedostal se na řadu. Při vyšetření zřejmě poctivá ale otázky ohledně změny pojišťovny.....?

Doktorka je super profík a sestra taktéž profík. Děkuji za veškerou péčí. Kterou mě věnují ty dvě super holky už 26 roků. Moje přáni je kdyby nám to tak klapalo aspoň dalších 26 roku.

mě jako pacientku co si šla pro vstupní prohlídku nutila ke změně zdravotní pojišťovny což se mi nelíbí

K paní doktorce chodím již 9 let a jsem spokojená i sestra příjemná. Měla jsem zdravotní obtíže, které odhlalila hned. Pokud mám nějaký problém ihned reaguje potřebným vyšetřením. Obě i ze sestrou jsou lidské a dá se s nima domluvit.Sice čekací doba je horší, ale pokud je někomu opravdu zle, je přednostně vzit.Ale u jakého lékaře dnes nečeká.

velmi dobrá paní doktorka včetně sestry. dovedou si poradit s každým problémem. takových víc.

Sestra je nepříjemná , arogantní- ordinuje za lékařku.
Lékařka povrchní, při problému neudělá další vyšetření.
Připadá mi,jako by ji pacient obtěžoval, vůbec že si dovolil s problémem přijít.

Velmi dobrá lékařka. Je velice ochotná a pečlivá, proto má taky tolik pacientů. A to že se dlouho čeká. Pokud chce člověk kvalitní péči, tak si prostě musí počkat.

Moc dobrá paní doktorka, vstřícná, lidská a snaží se pomoci, jak může. Sestřička to samé, ochotná a moc milá. Jsou s paní doktorkou sehraná dvojka. Moc doporučuji!!!!!

Čekací doba je sice dlouhá, ale to už tak u dobrých doktorů bývá. Je to odborník, jak má být a umí pomoci.

Velmi kvalitní lékařka. To, že se v ordinaci déle čeká, je jednak dáno velkým počtem registrovaných pacientů a jednak důkladností vyšetření samotnou paní doktorkou. Myslím, že to na cosi dobrého ukazuje.