Soukromá stomatologická praxe
Světlogorská 2764, Tábor

Paní doktorka mi tak dlouho léčila zub a čistila kořenové kanálky, až jej jednoho dne rozlámala a vytrhla. Říkal jsem si OK, můj zub není normální, má 4 kořeny místo tří. Dnes manželce trhala rozvrtanou sedmičku, rozlámala ji, ale zub ven nedostala. Pozvala si kolegu Němečka, zub rozřezali, nadělali v ústech paseku a kořeny nechali na místě. Pak jí vyhodili z ordinace s tím, že se má sama dostat na druhý konec Tábora na kliniku pana Kropíka. Po jeho zásahu zub už nebolí, ale tvář a koutek bude bolet ještě dlouho.

K paní doktorce chodí obě mé děti od útlého dětství.Paní doktorka i sestřička jsou milé, obětavé. Mohu jenom doporučit.

Na paní doktorku si nemůžu stěžovat, dělá co může a co se citlivosti zubů týče je nedostižná! pokaždé mi rovnou dá injekci, protože ví, že mám citlivé zuby.

Velmi hodná paní doktorka... do její ordinace chodím už od dětství a za jinou bych ji nevyměnila - jako jediný zubař chápe můj strach z vrtání a společně ho překonáváme.

Už více jak 30 let zcela bezkonkurenčně můj nejlepší a nejmilejší zachránce mého chrupu.

Velmi milá a hodná paní doktorka. Díky ní se vrtání už tolik nebojím a můj syn má zatím zoubky zdravé, ale paní doktorka je pravidelně kontroluje.