Francouzská 4, Plzeň

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

paní doktorka Růžičková není vůbec člověk na svém místě,přišli jsme s dcerou měla modřinu pod okem a celé oko vypoulené a větší,paní doktorka tvrdila že nic nevidí ,co vlastně chci a že holt dá dceři ATB kapky do očí,kapky jsem jí nedala a šli jsme jinam. Skončili jsme až v Praze v Motole s diagnozou lymfangiom orbite,pokud chcete odbornou péči tak raději jděte jinam. Martina Frantová Plzen

Znám lí doktorku Růžičkovou a její zdravotní sestru 25let. Nestalo se mi, že bych zaznamenala něco jiného, než příjenmý a milý přístup obou zmíněných. A můj syn se mnou chodil do ordinace jako pětiletý a od deseti let jako pacient. Vše v pohodě. Jen bych dodala - děti musíte na vyšetření vtipně připravit a pak budete na chování svých pyšná. Každá mamka to neumí - pak jsou tyto liché připomínky. Jana Illichová Plzeň

F

Nepříjemná a veclmi hrubá byla na mého téměř tříletého syna jak paní doktorka Růžičková tak i její sestra. Chápu, že je těžké vyšetřit takhle malé dítě, ale aby na mého syna křičela: " buď zticha, nikdo Ti nic nedělá" nebo: " hele, neřvi mi tady " atd. Z ordinace jsem s mým synem raději odešla. Myslím, že takové chování paní doktorky by se asi nelíbilo žádné mamince. A proto radím ostatním rodičům - vyberte si kteroukoliv jinou lékařku jen ne paní doktorku Růžičkovou.
Názor přidala - Filipová