Praktický lékař stomatolog
Jana Švermy 8, Havířov

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Velmi ochotná a ohleduplná zubařka. Od doby, co chodím k ní, se méně bojím zubaře. Má spoustu pacientu, ale vždy našla způsob, jak vyjít vstříc.

Paní zubařka je naprosto úžasná.Nic zlého bych na ní neřekla. Prostě anděl pro mě a mého manžela. Velice příjemný hlas,ochota,laskavost.

Jsem spokojená, podstoupila jsem u ní extrakce dvou zdravých zubů ( kvůli rovnátkům) a ikdyž nejsem v její péči přijala mě. Zákroky byly bezbolestné a žádné komplikace nenastaly. :)

Paní doktorka je skvělá! Vždy jsem měla panickou hrůzu ze zubaře, ale od té doby co chodím k paní doktroce Pokorné můj strach zmizel! Je ohleduplná, profesionální a moc příjemná!

precizní, skvělá a bezbolestná práce. A vždycky pomůže.

Nejlepsi

S PANÍ DOKTORKOU POKORNOU JSEM VELICE SPOKOJENÁ ,JE VELMI ŠETRNÁ A VŽDY VÝJDE STŘÍC MOC JI DOPORUČUJI CHODÍME K NÍ CELÁ RODINA HROBAŘOVÁ

S touto paní doktorkou jsem navýsost spokojen a jen málokdy se setkávám s takovým profesionálním přístupem k práci a díky paní doktorce nemám nejmenší strach jít k ní s nějakým problémem.