Praktický lékař stomatolog
Těšínská 66, Opava

Souhlasím s většinou. Opravdu arogantní člověk, nedoporučuji nikomu. Většinou jen umí řvát, stále je nespokojená a práci odvádí podle nálady, která je většinou hodně špatná. Chudáci ty sestry, pořád po nich řve a ani se nedivím, že se tam stále mění. Nechápu, jak s ní může někdo vydržet. Pokud nezná řešení, nadává pacientovi že za potíže si může sám jak si čistí zuby, a ať si koupí jiný kartáček. Než k takové zubařce, raději si připlatím a zajedu si na pohotovost, kde mi pomůžou a hlavně po mně neřvou.

Chodil jsem k této doktorce asi 15 let, ale když mi pak tři měsíce "léčila" zubní kanálky a pak hodila ručník do ringu a poslala na extrakci, tak jsem se obrátil na jiného lékaře. Dle jejích slov zub nešlo zachránit, ale přímo v nemocnici jsem se ptal pana doktora Sochorka jestli není jiná možnost a nabídl několik řešení, ale s tím že on tyto zákroky neprovádí. Tak jsem se obrátil na jiného lékaře a ten mi zub kompletně zachránil. Na paní doktorce mi vadí, že když něco neumí, tak to asi neumí nikdo. Nepošle Vás k jinému, lépe vybavenému lékaři, atd. Netvrdím že všichni musí umět všechno, ale na druhé straně není ostuda říct, že na to nemá vybavení nebo zkušenost a doporučit jiného lékaře. Teď chodím k panu doktoru Buchtovi a to je jiné kafe proti arogantní, věčně naštvané zubařce, kterou jsem normálně mluvit neslyšel, jen křičet po sestře a pořád si stěžovat. Návštěvy u ní jsou adrenalinovaná záležitost a jsem rád že jsem našel lékaře, který pracuje bezbolestně i bez umrtvení. Nedoporučuji!

Nejlepší doktorka! Chodíme k ní celou rodinu, dva dospělé a dvě děti, 9 let a 6 let. K dětem se chová velice mile, vůbec nemají strach k ni chodit. Jenom můžeme každému doporučit!!!

Souhlasím s předešlými hodnoceními..... doktorka neustále křičí - nejen po pacientech, ale také po sestrách. Mnohdy jenom proto, že člověk prostě neodpoví (jak taky, s otevřenou a natáhnutou pusou). Když jsem si stěžovala na mezizubní kaz, řekla, že si vymýšlím .... po čase jsem s ním skončila na pohotovosti. Kvůli jejímu přístupu jsem přestala k zubaři (k ní) chodit. I když mám teď problém jiného zubaře sehnat, svého rozhodnutí vůbec nelituji.

tak arogantní paní doktorku jsem ještě neviděla. Asi nikdy nezapomenu, jak peskovala svou sestru před pacienty, to mi vadilo víc, než její neustálé výtky směrem k pacientovi.