Skvělý fyzioterapeut, který se věnuje pacientovi velice poctivě, svědomitě a obětavě. Začala jsem k němu chodit po operaci (přetržení Achillovy šlachy) a dnes jsem hlavně jemu vděčná za pokroky, které jsem udělala. Oceňuji na něm nejenom jeho zodpovědný přístup k léčbě, ale také to, že na sobě neustále pracuje, což se dá poznat podle toho, že uplatňuje neotřelé rehabilitační postupy a cviky.

Horymírova 2910/1, Ostrava-Jih, Ostrava
Fyzioterapie Mgr. Daniel Pejčoch, nestátní zdravotnické zařízení (mapa)

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Vyšetření pohybového aparátu