Koněvova 1942/27, Ústí nad Labem
Psychiatrická ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Pan doktor Kotek je nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Jeho přístup k pacientovi je až neuvěřitelný - je milý, taktní, zdvořilý, o pacienta projevuje opravdový zájem. Je možné mu říci cokoliv, aniž by měl člověk pocit, že ho obtěžuje nebo zdržuje. Vždy se snaží pacienta povzbudit, pomoci mu nalézt východiska z jeho problémů a dává mu naději, že jeho situace i zdravotní stav se v budoucnosti zlepší. Při medikaci je uvážlivý, vždy bere zřetel i na názory a zkušenosti pacienta. Je mu zkrátka opravdovou oporou.

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Dobry den, bohuzel nemam vubec dobre zkusenosti, chodim k panu Kotkovi uz 5 rokem a pokazde je navsteva stejna. Prijdu a jako bych byla ja ta vrba. Pokazde mi predepise leky ktere maji ucinek ze trdba za mesic priberu 15kg a je mi po nich hrozne spatne. Jen posloucham ze jsou na tom ostatni stokrat hur a berou takovou makovou davku. Mela jsem tezke deprese ...budu odchazet k jinemu k nekomu kdo v tom ma trochu vetsi prehled, bohuzel po prvy v zivote neco takoveho vubec pisi. Jestli je vam 25let a chcete jeste normalne zit, najdete si jineho a proberte snim prasky, me bohuzel nevyhovel uz 5 rokem

Umístění: Psychiatrická ordinace

Dobrý den, chtěla bych se přidat k názorům na vynikajícího pana doktora.
Opravdu nikdy jsem se nesetkala s tak vstřícným přístupem. Každá návštěva je až neskutečná. Člověk si připadá, že je jeho jediný pacient, jak se vám pečlivě věnuje. Naslouchá, poradí, zvažuje všechny možné alternativy. Chtěla bych mu tímto veřejně poděkovat za profesionální vystupování. Je to ale v něm, nepíše jen recepty bez rozmyslu a uvážení, jako tomu je u dalších doktorů. Nelze ani popsat, jak jsem mu vděčná. Jeho, jako jediného, bych se nebála doporučit na 100%. Děkuji Vám.

Umístění: Psychiatrická ordinace

Pan doktor \Kotek je vynikající \lékař a člověk. Je mi ctí být jeho pacientem. Vždy mi dodá radost do života. Děkuji

Umístění: Psychiatrická ordinace Lecba depresi

Dr.Kotek nejlepsi z nejlepsich! Usmev na tvari, ohleduplny, lidsky a hlavne srdicko na spravnem miste. Moc si ho vazim jako cloveka uz tim, ze v jeho blizkosti se pacienti citi bez tlaku na dusi a hovory jsou v plnem zajmu v podobe pratelstvi, cim neni na miste obavani odchodu z ordinace byt nespokojen.Vrele vsem doporucuji????

Pan doktor Daniel Kotek je vynikající lékař a profesionál, jeden z nejlepších lékařů, se kterými jsem se kdy setkal. Je trpělivý, milý, překvapuje mě jeho úcta k pacientovi, pokora. Mnohokrát mi dokázal vrátit chuť do života a i můj celoživotní boj s depresí je díky jeho pomoci snesitelnější. Děkuji.

výborný a milý pan doktor jsem s ním maximálně spokojená chodím k němu dlouhodobě.Vždy opravdu poslouchá a reaguje na to jak mi je.

chtěla jsem objednat syna k panu doktorovi a sestricka mi sdelila termin-v květnu.Zeptala jsem se,jestli by to nemohlo byt drive,ale sestricka mě odbyla,ze si mame hledat jineho psychiatra,ze je jich v Ústi dost.Děkuji Vam sestřicko za vasi ochotu.Jinak pan doktor byl v telefonu velice prijemny.

Velmi schopný a erudovaný lékař

Každá má návštěva v ordinaci pana doktora Kotka je pro mne balzám na bolavou duši! Vždy má čas vyslechnout všechny má trápení,je chápavý a cítím z něj jedinné,najít tu nejlepší cestu jak mi pomoci.Mám k němu naprostou důvěru,je to nejlapší pan doktor jakého jsem kdy poznala.Díky jeho skvělé péči se po letech cítím konečně lépe.