Psychiatrická ordinace
Koněvova 1942/27, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

K panu doktorovi Kotkovy Chodím už dlouho. Když mi není dobře a nezabírají léky tak se snaží mi dát jiné aby mi pomohli. Je hodnéj a má vždy pochopen.

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Pan doktor Kotek je nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Jeho přístup k pacientovi je až neuvěřitelný - je milý, taktní, zdvořilý, o pacienta projevuje opravdový zájem. Je možné mu říci cokoliv, aniž by měl člověk pocit, že ho obtěžuje nebo zdržuje. Vždy se snaží pacienta povzbudit, pomoci mu nalézt východiska z jeho problémů a dává mu naději, že jeho situace i zdravotní stav se v budoucnosti zlepší. Při medikaci je uvážlivý, vždy bere zřetel i na názory a zkušenosti pacienta. Je mu zkrátka opravdovou oporou.

Umístění: Psychiatrická ordinace

Dobrý den, chtěla bych se přidat k názorům na vynikajícího pana doktora.
Opravdu nikdy jsem se nesetkala s tak vstřícným přístupem. Každá návštěva je až neskutečná. Člověk si připadá, že je jeho jediný pacient, jak se vám pečlivě věnuje. Naslouchá, poradí, zvažuje všechny možné alternativy. Chtěla bych mu tímto veřejně poděkovat za profesionální vystupování. Je to ale v něm, nepíše jen recepty bez rozmyslu a uvážení, jako tomu je u dalších doktorů. Nelze ani popsat, jak jsem mu vděčná. Jeho, jako jediného, bych se nebála doporučit na 100%. Děkuji Vám.

Umístění: Psychiatrická ordinace

Pan doktor \Kotek je vynikající \lékař a člověk. Je mi ctí být jeho pacientem. Vždy mi dodá radost do života. Děkuji

Umístění: Psychiatrická ordinace Lecba depresi

Dr.Kotek nejlepsi z nejlepsich! Usmev na tvari, ohleduplny, lidsky a hlavne srdicko na spravnem miste. Moc si ho vazim jako cloveka uz tim, ze v jeho blizkosti se pacienti citi bez tlaku na dusi a hovory jsou v plnem zajmu v podobe pratelstvi, cim neni na miste obavani odchodu z ordinace byt nespokojen.Vrele vsem doporucuji????

výborný a milý pan doktor jsem s ním maximálně spokojená chodím k němu dlouhodobě.Vždy opravdu poslouchá a reaguje na to jak mi je.

chtěla jsem objednat syna k panu doktorovi a sestricka mi sdelila termin-v květnu.Zeptala jsem se,jestli by to nemohlo byt drive,ale sestricka mě odbyla,ze si mame hledat jineho psychiatra,ze je jich v Ústi dost.Děkuji Vam sestřicko za vasi ochotu.Jinak pan doktor byl v telefonu velice prijemny.

Velmi schopný a erudovaný lékař

Každá má návštěva v ordinaci pana doktora Kotka je pro mne balzám na bolavou duši! Vždy má čas vyslechnout všechny má trápení,je chápavý a cítím z něj jedinné,najít tu nejlepší cestu jak mi pomoci.Mám k němu naprostou důvěru,je to nejlapší pan doktor jakého jsem kdy poznala.Díky jeho skvělé péči se po letech cítím konečně lépe.

Panu doktorovi nedavno selhal hlas a i pres to ordinoval.I přes to že šeptal (chudák),neodbil mě a věnoval se mi přes 20 minut.Moc si ho vážím.Po odborné stránce je nenahraditelný!!