Adresa

Brněnská 305, Tišnov
Praktická zubní lékařka (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
14 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient

Skvela zubarka! Empaticka, vse vysvetli a vzdy popisuje dalsi ukon.. prekonala jsem diky ni svuj strach a i kdyz jsou me zakroky na vice sezeni a opravdu muzou byt neprijemne, tak k ni se tesim :) i kdyz trha zub! Doporucuji! Je to opravdovy odbornik a velmi mila osoba


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodí naše rodina řádku let každého půl roku. Za tu dobu jsem si stihl vypěstovat až panicky strach, když mě čeká další návštěva. S paní doktorkou se vůbec nedá domluvit, vše je podle ní - bolest nebolest. Od doby, co tam jednou místo ní byla dcera vážně uvažuji o změně. Když to porovnám, tak by se paní doktorka mohla mnohé od dcery naučit. Téměř celá rodina má zničené zuby. Mamce opravila zub až poté, co jí otekla celá pusa - po 2 rocích stěžování si na zmíněný zub. Mohl bych vyjmenovat řadu špatných zkušeností, ale těch je tady už dost. Radím všem, aby buď co nejdřív přešli jinam nebo vůbec nepřicházeli, ať nemáte před 20 rokem problémy jako já, kdy vážně přemýšlíte nad výměnou zubů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Náš systém ve stomatologii je velmi špatný, když každý, kdo ukončí studium a má trochu peněz, si otevře ihned po škole svojí ordinaci bez dostatečné praxe, zkušeností a atestace. Paní doktorka bohužel je produktem tohoto "výborného systému" a nemůže za to. Jsem zvědav, jak budou za pár let vypadat zuby pacientů, opravené od paní doktorky.
Moje dítě přišlo na opravu kazu v jednom zubu a paní doktorka za zaplombování bez předešlého oznámení o výši úhrady po něm chtěla zaplatit 1600 Kč. S tím jsem jsem se naposledy setkal před 10 lety ve Francii v Nice, kdy mě na přední sklo u mého vozu vyskočil cikán, umyl okno a pak chtěl po mně 20 Eur. Účet nedával, ale paní doktorka účet dává. Následně moje dítě oznámilo paní doktorce, že má bolesti kolem osmého zubu. Paní doktorka sdělila mému dítěti, že je to normální a není potřeba to řešit. Po dalších čtyřech dnech jsme museli vyhledat opravdového stomatologa, který vše dal do pořádku.
Věřím paní doktorce, že z takového rentgenu, který využívá a z kterého jsem viděl snímek, těžko rozezná, co by měla. Domnívám se, že za to, co si účtuje, by si lepší rentgen mohla pořídit. Když mě na závěr sdělila, že používá nové technologie! Paní doktorku NEDOPORUČUJI!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Zatím mohu paní doktorku jen pochválit. Při první návštěvě mi udělala kompletní rentgen a díky němu objevila několik kazů pod plombami. Po několika návštěvách vše ošetřila. Každý zákrok mi vysvětlila. Lidský přístup musím také hodnotit velmi pozitivně.


J
Ověřeny pacient

Velice lidský přístup a vstřícnost od samotné lékařky i sestřičky.Přešel jsem od jiné zubařky a jsem zde již několik let nadmíru spokojen a právě tato lékařka mi dala zuby do pořádku.Právě preciznost v práci je to hlavní co zde oceňuji.Mohu doporučit.


Ověřeny pacient

Bohužel,přes to,že je paní zubařka i sestřička velice příjemná,tak má moje dcera ve svých 13 letech zničené zuby,díky špatné péči,téměř všechny stoličky zkažené i pod plombami,které se budou muset znovu předělat,přední zuby všechny čtyři mrtvé a to jsme opravdu poctivě každého půl roku chodili na prevence,já osobně přecházím "s krásnými zdravými zuby"s šesti kazy i s dětmi k nové zubařce,která bohudík vše opravuje a i když se snaží dceři zuby dát dopořádku, tak už některé bohužel nelze zachránit,mrzí mě to,ale paní zubařku bych nedoporučovala...M.B.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nejhorší stomatolog,kterého znám!!!!!!!Možná je milí,jak někteří píší,ale po profesionální stránce je to katastrofa!!!!Chybí pečlivost a bohužel zřejmě i zrak.Nespoléhejte ta to,že když chodíte pravidelně na preventivní prohlídku a paní doktorka,řekne jak máte krásné zdravé zuby,protože většinu kazů tato lékařka přehlédne a pak se může stát že budou zuby v takovém stavu že se každý jiný stomatolog zhrozí!!!Je sposta případů,že lidé u této lékařky dopadli takže postupně o zuby přišli.Bohužel nejsou vyjímky ani děti,které pak mají již v pubertě zuby v takovém stavu,že nejpozději do 30 let budou mít chrup umělý(podotýkám že proběhly veškeré preventivní prohlídky a zuby byly čištěny poctivě).Nepsala bych to kdybych to neviděla na vlastní oči!!!
Kdo ta to již přišel,okamžitě změnil stomatologa!!!
V žádném případě tuto lékařku NEDOPORUČUJI!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Tato lékařka je velice špatná ve svém oboru,pečlivost jí vůbec nic neříká.Všem říká jak mají krásné zuby a přitom přehlíží většinu kazů při preventivních prohlídkách.chci upozornit,že i když chodíte na pravidelné prohlídky můžete brzy o zuby přijít!!!!!Kdo na to konečně přišel odešel,ale bohužel se zuby v tak špatném stavu,že by se každý stomatolog zhrozil.Proto musím říct,že tuto lékařku v žádném případě nedoporučuji!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


"Kvality" paní zubařky její pacienti poznají až ve chvíli, kdy přejdou k jiné a ta objeví všechny kazy a zanedbané zkažené zuby, jako se to stalo v mém případě. Ve 20 letech mám díky paní Drahošové v celé puse 4 zdravé zuby. Všechny, co jsem měla od paní Drahošové zaplombované, mi musela nová zubařka znovu vyvrtat, vyčistit a zaplnit, protože to bylo udělané naprosto odfláknutě. Nikdy už bych se tam nevrátila. Nikdy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička na mě byly vždy velmi hodné a pobyt i v ordinaci byl příjemný. Ale při přestupu k jiné doktorce (přestěhovala jsem se) se zjistila spousta zanedbání, zubní kazy atd., které paní doktorka neřešila. Díky tomu jsem asi v 20 letech přišla o zub (špatně opravený). Paní doktorka vedle (Pokorná) nechce "od Drahošů" přijímat pacienty, zřejmě kvůli dobrým vztahům. Ale asi se jí stalo už hodněkrát, že někdo chtěl přejít k ní. Už bych se tam nevrátila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti