MUDr. Dana Perlíková

Čemínská 217, Město Touškov

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 30, Kozolupy

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Super lékařka, která ví jak léčit všechny své malé a dospívající pacienty.
Vždy vyjde vstříc a pomůže. Nebudu měnit i když bydlíme jinde. Jelikož tato kapacita se najde už jen málo kde.
A ovšem nesmí se zapomenout na sestřičku, která je též super. Vždy byly obě ochotné a vždy pomohly .

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka,patří mezi jednu z nejlepších lékařek co známe milá, hodná, vstřícná... A, to samozřejmě platí i sestřičku

Výborná lékařka, pomůže vždy když potřebujete.

Pani doktorku jsme navstevovali od synova narozeni cele ctyri roky, nez jsme se prestehovali.
Jelikoz se syn narodil malicky - 2,5 kilove miminko, byla jsem velice uzkostlivou matkou. Pani doktorka byla naprosto bajecna. Vzdy mi vse peclive vysvetlila a kazdou mou obavu a starost se mnou peclive rozebrala.

Hodne se mi libil respekt pani doktorky k matce - casto jsem pri lecbe mohla projevit svuj nazor.

Sestricka byla vzdy take moc mila, obe to s detmi umi.

Velmi chvalim a dekuji. Jana Saskova

Přístup paní doktory je velice profesionální a ještě více lidský. Pomůže i mimo ordinační hodiny - doma u pacienta či telefonicky. Dětský lékař jak má být :-)

Paní doktorka je k nezaplacení.Vždy pomůže,poradí a když je potřeba,přijede za Vámi i domů.Je velmi příjemná a pečlivá.

Paní doktorka tohoto kalibru by se jen těžko jinde hledala. Dle mého názoru od ní neodejde nikdo, komu by nevyšla vstříc a to mám na mysli i návštěvu u nemocného dítěte doma.