Praktický lékař pro dospělé
Janského 24, Olomouc

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Za mě nejlepší obvodní lékař, co jsem poznala.
Souhlasím s níže uvedeným komentářem, co vše musí lékař zvládat. To ale lidé nevidí.
Ošetření mají zadarmo, sedí v teple, v příjemné čekárně, důchodci nikam nespěchají, zaměstnanci to mají placené, pokud jdou s propustkou, nebo odcházejí s nemocenskou, takže také nemusejí nikam spěchat. Některým vadí ono čekání, ale sami očekávají, že se jim lékař bude plně věnovat. Ne že je během 3 minut vyslechne, vyšetří a vypíše recept. To ani nejde. Tuším, že správně by měl mít lékař na pacienta 15-20 minut. Tak si to spočítejte, pokud je v čekárně třeba 15 lidí...a mimochodem, paní doktorka umožňuje objednání na odpoledne, takže pokud tam někdo sedí proto, že potřebuje potvrzení, pak se může objednat na určitou dobu a nečekat tak dlouho...
Dále se najdou tací, kteří už předem vědí, co jim je, protože umí používat Google. Pak nechápu, proč jdou k lékaři. Není nic snazšího, než si léky koupit v lékárně.
Každý pacient čeká, že přijde a lékař bude přesně vědět anamnézu roky zpětně, protože tam asi mají jen toho pacienta. Jenže jich jsou stovky, tisíce.
Možná kdyby si někdo zkusit nést tu zodpovědnost sám, poslouchal stížnosti pacientů, nestíhal ani vlastní život kvůli vzdělávání se, nebo si jen zkusil vystudovat medicínu, negativní komentáře by tu nebyly.
Za mě super doktorka, vždy mě vyslechla, je opatrná, radši udělá další vyšetření, než by něco podcenila.
A že někdy nemá náladu? No ukažte mi člověka, který je 24 hodin denně a 365 dní v roce usměvavý...
Mlčková

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka byla dříve vyhlášená,ale teď?Po druhé jsem s ni měla negativní zkušenost.Poprvé mi předepsala ATB aniž by byly potřeba (až o týden později mi sestra sdělila,že CRP test byl nula).Nejsem pacient,který vyžaduje odejít s receptem.Stačilo říct a odmítla bych je.Podruhé jsem byla vytocena z její reakce o žádost na rehabilitaci doporučenou z FN.Zadanku napsala,ale jal se mnou mluvila... Přijde mi úplně mimo,změna chování,jednání...těžko říct,jaky to má důvod či původ.

Opravdový odborník a profesionál s neobvykle lidským přístupem ke všem pacientům jakéhokoliv věku, vždy trpělivě vyslechne, vyšetří a pomůže.

Chodím k paní doktorce 5 let, i když za ní musím 15 km dojíždět. Ti, co kritizují, ať to zkusí jinde! Já mám tu nejlepší zkušenost. Erudovaná, profesionální a zároveň ještě má pochopení pro lidské trápení. Ráda si v čekárně počkám, protože jí mohu plně důvěřovat, že udělá vše pro to, aby mne vyléčila. Zároveň ji obdivuji, jak svou náročnou práci zvládá. Je to řehole. Např. můj syn letos ukončil s výborným prospěchem gymnázium. Vždy jsem měla představu, že bude lékařem. Jednoho dne odpoledne jsem seděla v čekárně a přemýšlela, jestli mne ještě den den vezmou, Náhle jsem si uvědomila, kolik nás tam je, co vše paní doktorka ještě musí zvládnout. Toho dne jsem změnila jsem názor. Nechci, aby moje dítě muselo vydržet takovou zátěž. Paní doktorce držím palce, bylo by fajn, kdyby všichni lékaři byli takoví! Ing. Milena Opluštilová

Vždy vyjde vstříc, umí stanovit správně diagnózu, předepíše správné léky.

paní doktorka je nejlepší

Chodil jsem k této lékařce, když jsem bydlel v Olomouci a za celý můj život nejlepší obvoďák, jakého jsem potkal. Byl jsem u ní s řadou různých zdravotních problémů a je opravdu dobrá.
Je to první obvoďák, co zvládne víc než jen předepisovat paralen, neschopenku a něco proti demenci a vysokému tlaku jako ostatní.

Nic nepodcení, udělá vyšetření, je na tom velice dobře po odborné stránce. Navíc zvažuje co je nejlepší pro pacienta. Opravdu nadstandardně dobrá lékařka. Správně určuje diagnózy, je schopná volit efektivní léčbu, nic nezanedbá.

S tou kozou, ke které chodím teď v Brně, se to nedá srovnat

je fakt nejlepší rozumí tomu co dělá.

mila ,hodna ,vse vysvetli, poradi ,nedam na ni dopustit ,100%lekarka

prostě nejlepší, to není třeba komentovat. OH