MUDr. Dana Lillová

Uložit

Zubař Více

7 názor

Uložit


Adresa

Samostatná ordinace stomatologa
Na Příkopech 866, Planá

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

K paní doktorce jsem se dostala až když nastal problém a to úraz u syna. Upadl a urazil si kus horní jedničky. Spěchali jsme k zubaři u nás ve městě, kdy nám bylo sděleno, že se s tím nic nedělá, že je to mléčný zub a sbohem. Když syn stále poplakával, tak jsme sehnali kontakt na paní doktorku. Okamžitě nás vzala. Zhrozila se, že nám syna neošetřili a že musel trpět, protože kus dřeně ze zoubku koukala ven. Vše umrtvila, zub vyčistila a to s úsměvem, i když syn brečel. Syn nemá z ošetření žádné trauma, naopak se tam vždy těší. Jsme rádi, že jsme paní doktorku objevili :-)

Š
Ověřený profil

Paní doktorka je profesionální, pečlivá a lidská, problém vám vysvětlí. Jezdívali jsem za paní doktorkou z Plzně a nyní po přestěhování dojíždíme z Chebu. Vždy jsem měla naprosto extrémní panický strach ze zubaře. Samozřejmě zákrok i bolí, ale paní doktorka se tomu snaží předcházet injekcí na bolest, když vrtání bolí na chvíli přestane. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkala. Sestřičky jsou také milé a ochotné. Já mohu jen doporučit!!

M

Do té doby než jsem začala chodit k této paní doktorce, měla jsem panický strach ze zubařů. Je to nej paní zubařka :-) DĚKUJI


Myslím, že paní zubařka dělá zákroky, které by měla přenechat větším odborníkům, mě trhala zub - osmičku a od tý doby mám panickej strach ze zubařů a do teď s tím bojuju....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


moje paní zubařka
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


K

Nenašla jsem jedinou chybu a chodím k paní doktorce i s dětmi již několik let. Dokonce za ní jezdím 70 km, protože je opravdu skvělá, péče odborná, lékařka příjemná, vše vysvětlí, ochotná a vstřícná.


Doporučuji, je opravdu dobrá


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti