Samostatná ordinace stomatologa
Na Příkopech 866, Planá

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

K paní doktorce jsem se dostala až když nastal problém a to úraz u syna. Upadl a urazil si kus horní jedničky. Spěchali jsme k zubaři u nás ve městě, kdy nám bylo sděleno, že se s tím nic nedělá, že je to mléčný zub a sbohem. Když syn stále poplakával, tak jsme sehnali kontakt na paní doktorku. Okamžitě nás vzala. Zhrozila se, že nám syna neošetřili a že musel trpět, protože kus dřeně ze zoubku koukala ven. Vše umrtvila, zub vyčistila a to s úsměvem, i když syn brečel. Syn nemá z ošetření žádné trauma, naopak se tam vždy těší. Jsme rádi, že jsme paní doktorku objevili :-)

Paní doktorka je profesionální, pečlivá a lidská, problém vám vysvětlí. Jezdívali jsem za paní doktorkou z Plzně a nyní po přestěhování dojíždíme z Chebu. Vždy jsem měla naprosto extrémní panický strach ze zubaře. Samozřejmě zákrok i bolí, ale paní doktorka se tomu snaží předcházet injekcí na bolest, když vrtání bolí na chvíli přestane. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkala. Sestřičky jsou také milé a ochotné. Já mohu jen doporučit!!

Do té doby než jsem začala chodit k této paní doktorce, měla jsem panický strach ze zubařů. Je to nej paní zubařka :-) DĚKUJI

Myslím, že paní zubařka dělá zákroky, které by měla přenechat větším odborníkům, mě trhala zub - osmičku a od tý doby mám panickej strach ze zubařů a do teď s tím bojuju....

moje paní zubařka

Nenašla jsem jedinou chybu a chodím k paní doktorce i s dětmi již několik let. Dokonce za ní jezdím 70 km, protože je opravdu skvělá, péče odborná, lékařka příjemná, vše vysvětlí, ochotná a vstřícná.

Doporučuji, je opravdu dobrá