Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

51 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Já jsem spokojená jak s paní doktorkou, tak i se sestřičkou Světlanou :-). Chodím do ordinace Mudr. Kurkové už 20 let a nemůžu vytknout nic. Vždy milá, vstřícná, pečlivá a člověk tady opravdu nemá pocit, že přišel otravovat. Nikam jinam bych nešla. Vždy osobní přístup a obdivuji paměť - bez nahlédnutí do dokumentace si o mě pamatuje i to, co já jsem už dávno zapomněla. Díky za vše. Marcela Smejkalová

H
Ověřený profil

Paní doktorka příjemná, celková spokojenost. Zdrav. sestra Světlana ať je jakákoliv, jedno se jí musí uznat. Výborně umí brát krev. Klobouk dolů.

P
Ověřený profil

Paní doktorku jako takovou si chválím, vždy je milá, příjemná a vstřícná. Náladu mi však zaručeně dovede zkazit nepříjemná sestra, opravdu nechápu její přístup, chovám se mile a slušně a absolutně s ničím navíc ji neobtěžuji, takže se nemyslím, že by bylo nutné být tak odměřená a podrážděná, jako by po ní člověk chtěl kdovíco.


M
Ověřený profil

Paní doktorka je velice milá a vždy usměvavá a přijemná. Je vždy ochotná, opatrná a citlivá. Nevím, co bych jí vytkla. Jen jedna ze sestřiček je občas hodně nepřijemná a náladová, ale chodila jsem k ní na předporodní cvičení a na něm byla úplně jiná, strašně milá. :-)


Ověřený profil

Moc příjemná, ochotná a velice hodná. Paní doktorka je prostě jedinečná!


Velmi hodná paní doktorka, příjemná a hlavně velmi pečlivá. Ovšem sestra Světluš je katastrofa i když musím říct, že teď se trošku polepšila.


Paní doktorka je dobrá, ale sestřička občas protivná...ale nestřídají se tam dvě sestřičky???


Paní doktorka je velice příjemná a milá. Paní Světlana(sestřička), není tak špatná,akorát má své dny,kdy umí být nepříjemná. Do ordinace chodím ráda.


Paní doktorka Kurková je nejlepší doktorka ke které chodím.Je tak hodná,příjemná
a zodpovědná! Je prostě skvělá!Doporučuji!


Paní doktorka perfektní. Škoda že neobjednávají dopředu na určitý den a hodinu.Čekání než člověk přijde na řadu je fakt dlouhé.


Došlo k chybě, zkuste to znovu