Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého náměstí 1269, Rosice
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

Byla jsem u této paní jelikož byla záskok,nepříjemná nezájem o pacienta žádný lidký přístup,při nemocech ještě obviňuje ze simulace horšího pediatra neznám!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Výborná doktorka, chodila jsem k ní já i bratr jako děti a teď k ní chodí i naše děti a naprostá spokojenost. Vždy vyslechne, poradí, je pečlivá, vlídná a lepší když nás 10x někam pošle na vyšetření než jednou nepošle a je z toho malér.

H
Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu jedině doporučit. To že odesílá k odborníkům to se jí snad nemůže vyčítat, ale děkovat za to, že ze sebe nedělá mudrce a z dětí pokusné králíky. To že při každé "rýmečce" nepíše ATB je snad taky jedině dobře, aspon až je dítko opravdu potřebuje tak mu zaberou. Super doktorka a sestřička je taky perfektní. Obě to s dětmi umí.

Nedávno jsem se dozvěděla o existenci těchto stránek a ze zvědavosti jsem do nich nahlédla.Po přečtení hodnocení mi to nedá a musím přidat hodnocení své,protože některé příspěvky mě víceméně šokovali.S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti.Chodím k ní se svými dětmi už skoro deset let a jsem velmi spokojená.Je vždy milá,příjemná a usměvavá.Vždy vyslechne co nás trápí a snaží se pro děti najít tu nejvhodnější léčbu.Není velkým příznivcem antibiotik,což možná některým nevyhovuje,protože asi mají pocit,že když si neodnesou recept tak nejsou léčeni.Já jsem za tento přístup naopak ráda,protože spoustu věcí se opravdu dá zvládnout radou/kup si něco v lékárně/jak kdosi napsal v předchozím příspěvku.Když je však zapotřebí antibiotik tak je děti dostanou.Co lze vyřešit v ordinaci tak se tam vyřeší,za což jsem taky ráda,protože přístup některých lékařů v Dětské nemocnici v Brně je otřesný.Naši přátelé chodí s dětmi ke stejné paní doktorce a jsou též maximálně spokojeni.Mohu jen doporučit.

S paní doktorkou jsem spokojená, zbytečně nepíše antibiotika, je klidná, vstřícná a pečlivá :).

Paní doktorka odborně poradí, je přátelská, chodím k ní se svými dětmi a ty si ji pochvalují taky a vždy se za ní těší. Mohu jedinně doporučit.

Nedopručuji tuhle lékařku, vyčíst co a jak je trošku zvláštní a ještě že existují odborníci. Žádanky umí psát dobře. Jakýkoliv problém, musí vyřešit specialista. Sedí tam jako písařka a ne doktorka. Je to znouze komu se nechce do Brna, proto má klientelu. V Brně by lehla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ochotná, pečlivá, poradí, jsme naprosto spokojeni.

N

Nejlepší doktorka:)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti