Stankovského 144, Čelákovice
Sam. ordinace PL - gynekologa (mapa)

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

Paní doktorku vřele doporučuji. Chodím k ní už 15 let a vždy mi se vším pomohla. Bez jejího skvělého přístupu a kvalitní péče bych se nedočkala vytouženého dítěte.. Jak období před otěhotněním, tak v období těhotenství mi velice pomohla. Má přátelský přístup a dá se s ní mluvit o čemkoliv. A do toho má skvělou zdravotní sestřičku.

Trochu s hrůzou se tu dočítám samé děsy,ale i přesto dávám dobré hodnocení,protože mám sama zatim pouze dobré zkušenosti.Chodim k pani doktorce uz dlouhá léta,a je to pro mne prvni doktorka u ktere jsem v klidu.Bohužel ty předchozí nestály za nic.Mam po plastice čípku a všechny problémy okolo toho a zánětů a výtoků vzdy řešila v pohodě a rychle.Vždy byla ke mně milá a to samé platí o sestřičce.Jediné,čemu se akorát divim,že už se nedělají jaterní testy kvuli antikoncepci.Ale zatim jsem nezjišťovala,jestli se dělají vůbec jinde?
Marcela Ponyová

doktorku nedoporučuji mám s ní velmi špatné zkušenosti.Jak se jednalo o vyšetření nepoznala vůbec myom tak i antikoncepci ,chtěla jsem jí vyměnit a až po půl roce a 12 kg nahoře prý to není antikoncepcí, každej dobrej doktor ví ,že jsou to hormony ,po kterých se jde nahoru s váhou některé ne ,ale dá se to zjistit po třech měsících a ne po půl roce.A vůbec je arogantní .Eva

K paní doktorce jsem začala chodit ve svých 15 letech.Ze začátku bylo vše v pořádku,velmi usměvavá a příjemná paní.Po nějaké době co jsem začala sexuálně žít a měla jsem nějaké problémy,kdykoliv jsem k paní doktorce přišla,řekla ať se všeho zdržím a ono to přejde.Dále mi předepsala hormonální antikoncepci bez jakéhokoliv vyšetření a jaterních testů.Má držet lékařské tajemství,ale matce řekla vše o mém stavu ikdyž nesměla.Po 4 letech jsem musela přejít jinam s problémama při sexu jako byla strašná bolest,výtoky,pálení a nedalo se to vydržet.Paní doktorka se ale obrátila s tím že tam nic nemám ať se obratím na sexuologa,že to mám psychické.Určitě bude bolest a výtoky psychického původu.Ze zoufalství jsem přešla k jinému gynekologovi,který mi řekl,že mám obrovský zánět,který kdyby se neléčil,nemohla bych mít děti.Takže paní doktorku vysoce nedoporučuji,protože každý problém který máte,je i problém pro ni.Raději se na ní s problémama neobracet,protože hned po prvním problému už bude mít problém Vám jen pomoct.

Dobrý den, k paní doktorce chodím už několik let, nikdy jsem s ní neměla žádný problém a naopak pokud jsem potřebovala poradit vždy velice ochotně a trpělivě vše vysvětlila. Na prohlídky chodím 2x do roka, pokaždé dělá celkové vyšetření, včetně vyšetření prsou. I po pozitivním testu Trombogen, kdy mě byla prokázaná Leidenská mutace - genetický vzorený problém mě vše 100% vysvětlila doporučila a věnovala dle mého maximální péči. Na všechny mé otázky detailně odpověděla a vše vysvětlila. Já bych klidně p. doktorku Falusovou doporučila.

G

Dobrý den. Paní doktorku také nedoporučuji. Za x let kdy k ní chodím jsem ani jednou nebyla testována na zátež jater z dlouhodobého braní antikoncepce a ani mi nikdy nebyl dělán ultrazvuk/sono břicha. Když jsem po testech na játra ptala, bylo mi sděleno, že jsem předpotopní. Dnešní léky jsou přeci tak dokonalé, že ničemu nemohou škodit a takové testy se dělaly tak před 20 lety a ne nyní. Ale pokud je teda mermomocí chci, tak mi je udělá, ale musím si je zaplatit. Cytologii mi na poslední prohlídce nedělala vůbec, protože jsem prý mladá a není důvod. Navíc antikoncepci předepisuje podle toho, která jí zrovna cvrnkne do nosu. Ve stylu: zkuste třeba tuhle, zrovna mi přišla jako novinka na trhu, ještě na ní nemám žádné recenzce. O vstřícném a usměvavém přístupu nemůže být ani řeč. Jakmile si dořeším věci se stěhováním, ihned odcházím!

Já jsem s paní doktorkou spokojená, přešla jsem k ní od MUDr. Ježkové, kde jsem po každé její prohlídce krvácela a ani jednání s ní nebylo příjemné. MUDr. Falusová u mě objevila myomy, poslala mě na další vyšetření a do měsíce jsem byla po operaci dělohy. Mně hodně pomohla, za to jí moc děkuji.

Souhlasím s názorem, že jde o nejhorší lékařku, kterou znám. Přišla jsem k ní s potížemi, silné krvácení mimo cyklus. Dala mi prášky na zastavení a tím to pro ni skončila, že by mě vyšetřila ani náhodou. Prý je to antikonceocí, už to neudrží...Aniž by mi navrhla nějaké jiné, hned mi napsala jinou, později jsem zjistila, že pro mě absolutně nevyhovující. Šla jsem jinam, tam mě bez řečí vyšetřili, zjistili, že mám v děloze tři myomy. Co dodat!!

nejhorsi doktorka z celakovic.presla sem k mudr. jezkovy a jsem maximalne spokojena!!!

Š

Se zájmem jsem se začetla do hodnocení paní doktorky... No nevím, být na jejím místě a tohle si přečíst, asi tu ordinaci rovnou zavřu. Teď vážně - nejsem lékař, takže předpokládám, že právě on určí správnou diagnózu a v tomto ohledu se lékařům plně odevzdávám, i když velmi nerada a někdy nebývám zrovna nejdisciplinovanějším pacientem. Bylo tomu tak i v mém těhotenství. Diagnózu a rady paní doktorky jsem tak trochu podceňovala a nakonec se ukázalo, že všechna její varování a doporučení byla spíše oprávněná. Druhá věc je, jakým způsobem svým pacientkám své ortely vyřkne. Dozvědět se v šestém týdnu těhotenství, že nesmím přijít do styku s chřipkou (jsem učitelka:-), protože už pět jejích jiných pacientek kvůli chřipkovému onemocnění potratilo ve stejně ranném stádiu těhotenství, nebylo úplně povzbudivé a uklidňující. O komunikaci na téma přibývání na váze raději ani nemluvím. Takže stále zvažuji změnu a setrvávám jen proto, že se mi nechce nikam dojíždět...