Lepší paní doktorku jsem si nemohla přát. Po špatně zkušenosti s předchozí gynekoložkou konečně nechodím do ordinace s uslzenýma očima a z ordinace s traumatem. Paní doktorka Chudáčková je neuvěřitelně hodná, citlivá, pozitivní, v klidu a neuvěřitelně mi pomohla a stále pomáhá se zbavit strachu z vyšetření. Jsem moc ráda, že mohu k paní doktorce chodit.

Dobrý den, nedá mi to abych nepřidala svůj názor. Paní doktorka Chudáčková je dle mého vnímání úžasná lékařka s velkou dávkou empatie a schopnosti výborné komunikace se svými pacientkami.
Je milá, vše dokáže srozumitelně vysvětlit a ještě umí přidat ke všemu dávku humoru:-)))).
Osobně jsem nesmírně ráda, že jsem na ní natrefila a budu k ní docházet dokud to bude možné.
Paní doktorka Chudáčková je úžasná žena!!!. Lenka Štefány.

Nevím kde hledá pan doktor Klán tak úžasné spolupracovníky.Pani doktorka nejen že léčí tělo ale dokáže vyléčit i duši.

Vyborna pani doktorka, laskavy a poztivni pristup a pochopeni pro obavy po potratu, po soukromem placenem lekari jsem stastna, ze jsem poznala "statni" pani doktorku, ktera je o nekolik trid vys, bajecne se o me stara a jeste je to skvela zenska.

Skvělá paní doktorka, příjemné jednání, vše vysvětlila, uklidňující přístup, během porodu mého druhého dítěte vše na jedničku :-)