Nádražní 1, Šternberk
Odborný lékař kardiolog

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Po podrobné analýze a po několika vyšetřeních mi tento lékař zajistil doživotní recept na XARELTO. Také mi provedl vyšetření na tlak a ještě se mnou probral (laicky), možnosti snížení mé nadváhy, za což jsem mu také vděčný. Takže jednou větou je to odborník na správném místě a mohu jej pouze doporučit.

Léčí mne již velkou řadu let,nadarmo ho v jedné chvíli nezvolili primářem Šternberské interny pro jeho hluboké znalosti problémů srdečních chorob. .Jeho rozhodnutí odejít z nemocnice byla jeho soukromá věc,ale nám pacientům tím usnadnil přístup k jeho profesionálním hodnocením naších srdečních chorob a hlavně jejím odborným léčením. Vřele všem doporučuji.

Lékař s atestací z kardiologie, narozdíl od ostatních také"kardiologů".Poněkud neosobní přístup,ale lidský a velmi ! erudovaný.Dokáže zachránit život!

Právě jemu děkuji za život, přestože je léty poměrně mladý, má bohaté zkušenosti. Nkdy se divím, že nepůsobí na někajém vyšším odborném pracovišti. Ale kdyby tomu tak bylo, ke komu bych potom chodil?

DOPORUČUJI VŠEM

Potřeboval jsem konzultaci ohledně otce. Ochotně se snažil poradit a pomoci. Je dobrý, známý a tedy má "narváno".

Dobrý odborník s dobrým přístupem k nemocným.Využívá nejlepší dostupné metody a to ho řadí mezi velmi dobré lékaře.