Jugoslávská 13, Brno

Pekařská 53, Brno
II.interní klinika, Fakultní nemocnice U sv. Anny

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní endokrinologů v okolí

U tohoto lékaře jsem byla již 3x a musím říci, že vždy odcházím velmi spokojená. Pan doktor přístupně a srozumitelně podává informace o řešeném zdravotním problému, situaci nijak nedramatizuje a je věcný.

Současně je vstřícný případným dotazům, a to dokonce i k diskuzím, což oceňuji především. Respektuje, že se jedná o vaše tělo. Nedodržovala jsem z vlastního rozhodnutí doporučenou léčbu a odrazilo se to na zhoršení fyzického stavu. Pan doktor se v klidu zeptal, jaká změna to mohla způsobit. Pak mi vysvětlil, co se stalo, proč a navrhl, jak účinně zdravotní stav stabilizovat. Žádné rozčilování, zamračené nesouhlasné pohledy apod.

Resumé:
U tohoto lékaře se cítíte jako rovnoprávný partner, nikoliv jako nevědomý hlupák a zdroj příjmů. Za to mu patří dík.

PS: Na základě opakovaných zkušeností všem doporučuji. Stejné zkušenosti mají s panem doktorem i mé příbuzné a kolegyně ze zaměstnání.

Děkuji.

U pana doktora jsem byla poprvé. Ve srovnání s jinými lékaři, s nimiž jsem se většinou setkala, hodnotím úroveň jeho jednání s pacientem, v pozitivním slova smyslu, jako neobvyklou, Oceňuji nejen společenskou kulturu chování, ale především ochotu, podrobně mě informovat, jak o průběhu vyšetření, tak o alternativách léčebných postupů a jejich případných následků. Z celé návštěvy jsem měla dojem, že jsem rovnocenným partnerem lékaře, což ne vždy v kontaktu s jinými lékaři zažívám. Za to děkuji, Eliška Vencálková.

Pan doktor byl při vyšetření štítné žlázy až surový, dokonce jsem se pak rozkašlala, což spokojeně okomentoval, že holt "trochu" škrtí. Protože měl plnou čekárnu a velký skluz, byl z toho hodně nervozní, takže na námitky ost. pacientek i mé, které slyšel, reagoval tak, že by také nemusel ordinovat vůbec. Fakt je, že mně odbyl během asi 5 minut. Dokonce jsem mu musela připomenout reg. poplatek.Také zdrav. sestra v ordinaci chyběla. Normálně bych tuto situaci vyhodnotila jinak, ale byla jsem objednaná k ještě jinému lékaři.