Adresy (2)

Jugoslávská 13, Brno
Dům zdraví

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní endokrinologů v okolí
Pekařská 53, Brno
II.interní klinika, Fakultní nemocnice U sv. Anny

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
3 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
S
Ověřeny pacient

U tohoto lékaře jsem byla již 3x a musím říci, že vždy odcházím velmi spokojená. Pan doktor přístupně a srozumitelně podává informace o řešeném zdravotním problému, situaci nijak nedramatizuje a je věcný.

Současně je vstřícný případným dotazům, a to dokonce i k diskuzím, což oceňuji především. Respektuje, že se jedná o vaše tělo. Nedodržovala jsem z vlastního rozhodnutí doporučenou léčbu a odrazilo se to na zhoršení fyzického stavu. Pan doktor se v klidu zeptal, jaká změna to mohla způsobit. Pak mi vysvětlil, co se stalo, proč a navrhl, jak účinně zdravotní stav stabilizovat. Žádné rozčilování, zamračené nesouhlasné pohledy apod.

Resumé:
U tohoto lékaře se cítíte jako rovnoprávný partner, nikoliv jako nevědomý hlupák a zdroj příjmů. Za to mu patří dík.

PS: Na základě opakovaných zkušeností všem doporučuji. Stejné zkušenosti mají s panem doktorem i mé příbuzné a kolegyně ze zaměstnání.

Děkuji.


E
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla poprvé. Ve srovnání s jinými lékaři, s nimiž jsem se většinou setkala, hodnotím úroveň jeho jednání s pacientem, v pozitivním slova smyslu, jako neobvyklou, Oceňuji nejen společenskou kulturu chování, ale především ochotu, podrobně mě informovat, jak o průběhu vyšetření, tak o alternativách léčebných postupů a jejich případných následků. Z celé návštěvy jsem měla dojem, že jsem rovnocenným partnerem lékaře, což ne vždy v kontaktu s jinými lékaři zažívám. Za to děkuji, Eliška Vencálková.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor byl při vyšetření štítné žlázy až surový, dokonce jsem se pak rozkašlala, což spokojeně okomentoval, že holt "trochu" škrtí. Protože měl plnou čekárnu a velký skluz, byl z toho hodně nervozní, takže na námitky ost. pacientek i mé, které slyšel, reagoval tak, že by také nemusel ordinovat vůbec. Fakt je, že mně odbyl během asi 5 minut. Dokonce jsem mu musela připomenout reg. poplatek.Také zdrav. sestra v ordinaci chyběla. Normálně bych tuto situaci vyhodnotila jinak, ale byla jsem objednaná k ještě jinému lékaři.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti