Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil

Ještě není člověk v ordinaci a už platí!!!!!!!!!!!!!!Za všechno !!!!!!!!!!!!!!! Jsem toho názoru , že jej také skazily peníze.Všechno léčí sám a až si neví rady , teprv pošle k odb.doktorovi. Po stránce profesní není špatný , ale jako člověk by sedřel z kůže i nemajetného důchodce.Chce 30 Kč i za vypsání léků a tlak měří všem bez rozdílu,aby si moh účtovat poplatek!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jeden z nejpreciznějších obvodních lékařů, velmi důsledný.

Kvalitní péče a dobrý přístup. Jsem s ním celkově spokojený, i když někdy se u něj až příliš dlouho čeká.


Svědomitý, pečlivý a odborník.


Ověřený profil

Poplatky vybírat podle zákona musí každý lékař, to že to nějaký nedělá a porušuje tím zákon, budiž..ale kritizovat někoho za to, že je vybírá tak jak zákon ukládá, mi přijde trošku hloupé..zkrátka, vybírá je,že nechce mít problémy..Ohledně zdravotní péče, je fakt, že někdy ta čekací doba je hodně dlouhá, nadruhou stranu, jeho precizní profesionální péče, někdy řekl bych hraničící až s precizností, to vynahrazuje..neměl bych..jsem nadmíru spokojen!


Je pravda, že člověk si u něj v čekárně posedí, než se k němu dostane, na druhou stranu, velmi dobrý lidský přísup a precizní vyšetření stojí za to..u mě jasná jednička


S těma poplatkama je to fakt, vybírají se za vše. V čekárně se taky čeká dost dlouho, kvůli tomu zapisování u něj v ordinaci, ale na druhou stranu chce mít v záznamech pořádek pro případ, kdyby nastal nějaký problém, tak hned všechno najde co se léčilo a jak. Celkově ale špatný není. Můžu spíše doporučit.


M

Péče a přístup výborný, nemám výhrad. Až na jednu technickou poznámku: pane doktore, skutečně by nešlo zvát si různé dealery mimo ordinační hodiny? Už tak se u vás čeká dost dlouho a když si ještě vyřizujete tyto věci, tři čtvrtě hodiny zdržení není v narvané čekárně žádný čas...


Nejraději by všechno léčil sám a vybírají se poplatky ještě dříve,než vás doktor vyšetří.Vybírají se poplatky i za to,že vám napíše doporučení k odb.lékaři.


M

Vemi kvalitní péče o pacienta a skělý přístup k pacientovi. Doporučuji..


Došlo k chybě, zkuste to znovu