Dagmar Zapletálková, praktický lékař Přerov

MUDr. Dagmar Zapletálková

Praktický lékař

Kratochvílova 13, Přerov
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé nemoc

Paní doktorku můžu vřele doporučit. Je velmi příjemná a lidská. Vyposlechne v klidu problém, se zájmem hledá řešení, je empatická a pečlivá. Měla jsem dříve opačnou zkušenost a proto si tohoto lidského přístupu nesmírně vážím. Jsem opravdu spokojená, že jsem změnu udělala.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Naprostá spokojenost, nejlepší praktický lékař v Přerově! Žádné zbytečné psaní antibiotik. Byla jsem jinde a jsem ráda, že jsem mohla přejít k paní doktorce. I se sestřičkou jsou obě milé a příjemné.

Pani doktorku ZAPLETÁLKOVÚ a jeji zdravotní sestru navštěvuji již 16 let, jsem s mněma hodně spokojěn, když jsem v roce 1995 přišel pracovat do Přerova a postihla mne nemoc na samého Silvestra, nikdo nebyl schopný mně ošetřit v Přerově, až pani dr. Zapletálková v ordinaci u Prioru. Teď je paní své ordinace a sluší ji to i sesrřičce, přeji jim hodně zdraví a spokojenosti.

K paní doktorce jsem přešla od dětského lékaře a jsem velmi spokojená, je pečlivá a ochotná. Prostě profesionál. Nikde není její pracovní doba a tak ji sem vkládám: PO: 8 - 14, ÚT: 8-14 (objednací den), ST: 8-13.30, ČT: 11.30-18.00, PÁ: 8-12. Polední přestávka 11-11.30.

Paní doktorka Zapletálková je výborná lékařka, jsem s ní velice spokojená. Žádný zdravotní problém nezanedbá, naopak pracuje velmi profesionálně, je velmi vstřícná a příjemná. Doporučuji.

Hledala jsem lidského a empatického lékaře/ku. Po prohlédnutí těchto stránek jsem se rozhodla pro paní doktorku Zapletálkovou. Musím říct, že jsem ji zatím navštívila pouze jednou,ale mile mne překvapila ona i její sestřička. I když jejich prostředí čekárny a ordinace pamatuje nějaký ten zoubek času, tak to nejhlavnější jsem tam našla. Porozumění, odbornou a milou radu, příjemné a profesionální vystupování obou dam. Doufám, že i nadále budu spokojená. Zatím jen mohu říct, že jsem odcházela s úsměvem a velmi potěšena, že ještě existují lidští lékaři / sestry. Píšu velikananánskou jedničku s hvězdičkou a všem mooooc doporučuji.Romana

Paní doktorka je skvělá jako člověk i jako odborník, i když jsem se ale odstěhoval z Přerova, nechci ji vyměnit za nikoho jiného.

Paní doktorka je úplně nejvíc suprová, jsem ráda, že jsem si ji vybrala!

Velmi slušná a vstřícná lékařka.

Paní doktorka je velice laskavá a ochotná. Přátelský a profesionální přístup. Mohu jen doporučit.