Dagmar Zapletálková, praktický lékař Přerov

MUDr. Dagmar Zapletálková

Praktický lékař

13 názorů

Uložit


Adresa

Kratochvílova 13, Přerov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

I
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé nemoc

Paní doktorku můžu vřele doporučit. Je velmi příjemná a lidská. Vyposlechne v klidu problém, se zájmem hledá řešení, je empatická a pečlivá. Měla jsem dříve opačnou zkušenost a proto si tohoto lidského přístupu nesmírně vážím. Jsem opravdu spokojená, že jsem změnu udělala.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Naprostá spokojenost, nejlepší praktický lékař v Přerově! Žádné zbytečné psaní antibiotik. Byla jsem jinde a jsem ráda, že jsem mohla přejít k paní doktorce. I se sestřičkou jsou obě milé a příjemné.


P
Ověřeny pacient

Pani doktorku ZAPLETÁLKOVÚ a jeji zdravotní sestru navštěvuji již 16 let, jsem s mněma hodně spokojěn, když jsem v roce 1995 přišel pracovat do Přerova a postihla mne nemoc na samého Silvestra, nikdo nebyl schopný mně ošetřit v Přerově, až pani dr. Zapletálková v ordinaci u Prioru. Teď je paní své ordinace a sluší ji to i sesrřičce, přeji jim hodně zdraví a spokojenosti.


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přešla od dětského lékaře a jsem velmi spokojená, je pečlivá a ochotná. Prostě profesionál. Nikde není její pracovní doba a tak ji sem vkládám: PO: 8 - 14, ÚT: 8-14 (objednací den), ST: 8-13.30, ČT: 11.30-18.00, PÁ: 8-12. Polední přestávka 11-11.30.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Zapletálková je výborná lékařka, jsem s ní velice spokojená. Žádný zdravotní problém nezanedbá, naopak pracuje velmi profesionálně, je velmi vstřícná a příjemná. Doporučuji.


Hledala jsem lidského a empatického lékaře/ku. Po prohlédnutí těchto stránek jsem se rozhodla pro paní doktorku Zapletálkovou. Musím říct, že jsem ji zatím navštívila pouze jednou,ale mile mne překvapila ona i její sestřička. I když jejich prostředí čekárny a ordinace pamatuje nějaký ten zoubek času, tak to nejhlavnější jsem tam našla. Porozumění, odbornou a milou radu, příjemné a profesionální vystupování obou dam. Doufám, že i nadále budu spokojená. Zatím jen mohu říct, že jsem odcházela s úsměvem a velmi potěšena, že ještě existují lidští lékaři / sestry. Píšu velikananánskou jedničku s hvězdičkou a všem mooooc doporučuji.Romana


L

Paní doktorka je skvělá jako člověk i jako odborník, i když jsem se ale odstěhoval z Přerova, nechci ji vyměnit za nikoho jiného.


H

Paní doktorka je úplně nejvíc suprová, jsem ráda, že jsem si ji vybrala!


J

Velmi slušná a vstřícná lékařka.


D

Paní doktorka je velice laskavá a ochotná. Přátelský a profesionální přístup. Mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti