Adresa

Odborný lékař neurologie
Krapkova 5, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

Dobrý den,
paní doktorka je
vynikající, fantastická, éterická bytost, celá firma a ordinace dýchá duchovními hodnotami přímo z vesmíru lidské duše a z životních zkušeností a moudrosti,
chodím do ordinace manželů Šmídových už mnoho let a nikdy bych neměnila.

Vlasta

J

moc, moc děkuji

J
Ověřený profil

Je to anděl, který vás léčí už jen svou přítomností. Je to lékař a léčitel v jedné osobě, velice vnímavá, citlivá a opatrná. Měla by se věnovat výběru a výchově svých nástupců - rektorské činnosti, aby i madé, nastupující lékaře ovlivnila svým vzorem a přístupem k pacientovi. Takových lékařů, jako je Dagmar Šmídová, je bohužel opravdu méně jako šafránu. Píšu zde záměrně lékařka, protože dělím na doktory - ty, co předepisují léky a řežou, ty, co odstraňují následka nemocí, a na lékaře. To jsou ti, co léčí a uzdravují a odstraňují příčiny. Buďte tu s námi ještě dlouho, paní doktorko!!!


N
Ověřený profil

Je to výborná doktorka chodím k ní už dlouho a nemůžu si ji vynachválit je to prostě doktorka z dobrýma rukama je jednička ve svém oboru.Moc děkují za její péči kterou dělá. Vždy mě moc pomůže děkují


K paní Šmidové sem chodil řadu let.A na jedno sem zcela zapomněl a to poděkovat.A to za skvělou a profesionální péči,kterou se mi těch řadu let věnovala.Pokud hledáte skvělou neuroložku tak je to právě paní doktorka Šmídová.Ještě jednou děkuji paní doktorko.

Martin Heliman


Může mi někdo zjistit, zda paní doktorka přijímá nové pacienty? Chodila jsem k ní už před mnoha lety, paní doktorku jsem pak již nepotřebovala, nyní bych k ní opět ráda chodila.


Je to prostě a jednoduše nejlepší lékařka (včetně lékařů), která je nejen super neurolog, ale je tak pečlivá a důsledná, že jí neunikne žádný příznak jiných chorob, který není schopný v mnoha případech ani konkrétní odborný lékař.
Mám to štěstí být jejím pacientem.
Petr


ANO, ANO, ANO VŠECHNO CO BYCH CHTĚLA NA PANÍ DOKTORKU JAKO POCHVALU ŘÍCI JE TU UŽ NAPSÁNO OD JINÝCH PACIENTŮ. TAKŽE BYCH JEN OPAKOVALA.CHODÍM K NÍ MOŘE LET A JINDE BYCH UŽ NEŠLA.


Ověřený profil

Po zkušenostech se zdravotnictvím a několika neurology, po jejichž zásahu se můj stav neustále mírně zhoršoval, byla paní doktorka Šmídová jako zjevení.
Profesionální přístup a velmi příjemné jednání bylo skvělé a úleva rychlá.
Jsem ráda, že jsem pooznala takovou skvělou lékařku.


Jana Halusková


M

Pani doktorka je jednicka jako lekar i jako clovek.Moc mi pomohla s problemy i mimo svou specializaci.


Došlo k chybě, zkuste to znovu