Dobrý den, jsem u p.doktorky Koudelkove už
2 roky. Je úžasná, milá a šikovná, vždy vše pěkně vysvětlí, ukáže a pak začne pracovat. Sestřička taký milá a ochotná. Jsou skvělí, a zaručují že kdo měl strach že zubaře, až půjde do ordinace p.Koudelkove, zjisti že je to skvělý .Doporučuji

Profesionální přístup a vybavení, veškerá problematika ochotně vysvětlena, výborná práce s anestezii, veškeré zákroky (pokud jsou) bezbolestně a perfektně provedeny, diky paní doktorce absolutně zmizel strach ze zubní ordinace a s tim všech spojených veci. Jen tak dal.

Umístění: Nemocnice Blansko Spravila mi zuby

Paní zubařka je tak hodné, šikovné a milé stvoření. V srpnu budu k paní zubaře docházet už rok a za tu dobu mi spravila půlku mé špatné pusy. Ačkoli je paní kpudelková mladá, je šikovnější než mnoho zubařek, které dělají v oboru řadu let. Je sympatická, chápavá a kolikrát jsem ji na sále usnula, protože pracuje velice citlivě a bezbolestně. Vše vysvětlí a vše s klientem prodiskutuje. V poslední řadě bych paní doktorku chtěla vynést do oblak pro její zručnost práce s lokální anestezií.;)

Naprosto úžasnej člověk. Bere ohled na to, že máte ze zubaře strach. Každej jeden zub s váma u rentgenu projde - i když tomu rozumíte jak koza petrželi. Řekla bych, že teprve tam příjdete na to, jak to u zubaře mát vypadat a že to fakt není tak hrozný, jak se říká nebo tak, jak jste si zažili u jiných doktorů. Jen jediná věc mě tam naštvala - to, že jsem zjistila, že předchozí zubařka mě z pusy udělala zoologickou zahradu, až jsem se tomu musela smát... Škoda, že těch hvězdiček tu není aspoň 50 :)