Praktický lékař pro děti a dorost
Dolní 101, Ostrava

prostě užasná,mila,přatelská,ochotná,prostě svou praci miluje.Takovy kdyby byly všichni doktoři

Hrubě nesouhlasím s tím že paní doktorka na vše předepisuje antibiotika,není to pravda.Chodila jsem k ní já a díky velké spokojenosti,lidskému přístupu a vinikající péčí,byl pro mne výběr pediatra pro mého syna jasný!Proto jsem jí také velice ráda doporučila spoustě kamarádkám(maminkám),které jsou taktéž nad míru spokojeny.Paní doktorka vžy vše pečlivě vyšetří a vysvětlí,má výborný vztah a přístup k dětem díky čemuž se děti nebojí.Jsem velice ráda že máme tak skvělou paní doktorku a budu jí doporučovat i nadále

Paní doktorku můžu s klidným svědomím doporučit. Mé dvě dcery -díky jejímu přístupu- k ní chodí s úsměvem a rády.
Musím se ohradit vůči nařčení, že paní doktorka předepisuje ATB jak na běžícím pásu na každou chřipku..... Není to pravda !!! Starší dcera je neměla ani jednou na žádnou ze svých chřipek a mladší pouze jednou a až jako poslední možnost prověřenou odběry krve.
Na mé doporučení chodí k paní doktorce několik mých známých s dětmi a všichni jsou spokojení.
Jsem moc ráda, že máme tak svědomitou, ochotnou a vstřícnou dětskou lékařku.

Velmi dobrá dětská doktorka :) Milá, hodná..
Chodila jsem tam já i moje sestra a dokonce i mnoho mých známých :)
To co čtu, že předepisuje antibiotika na všechno, rozhodně není pravda, protože jsem antibiotika víceméně v dětství skoro neměla a to jsem byla často nemocná!

K paní doktorce jsme s bratrem docházeli už jako děti, proto byla mou první a jedinou volbou pediatra v případě mých dvou ratolestí. Jsme s ní s dětmi velice spokojeni, přicházíme beze strachu a odcházíme s úsměvem. S léčbou jsme vždy spokojeni. Velice vítám, že pokud je to možné, paní doktorka preferuje léčbu bez antibiotik. Vřele ji doporučuji a přeji ji mnoho úspěchů v práci a spoustu spokojených pacientů.

Je to hodná doktorka,umí se chovat k dětem a pečlivě kontroluje,jestli je vše v pořádku a ohlídá veškeré problémy.S čímkoliv,za ní můžeme přijít a vždy nám poradí a pomůže.Jsme s paní doktorkou velice spokojeni,mí sourozenci i já jsme k paní doktorce chodili jako děti až do dospělosti a proto,jak je skvělá,tak jsme tam přihlásili a chodíme s naší dcerkou Natálkou.

Nemyslím si,že je paní doktorka Janičová stará škola.Prošli jsme si s ní obdobím častých nemocí mých dvou dětí.Vždy nám dala šanci poprat se s bacily napřed bez antibiotik.Radila nám i s homeopatickými léky.Má naši důvěru a myslím, že i my její.Ona i sestřička to s dětmi umí.Nedám na ně dopustit.

K paní doktorce chodím s oběma dětmi a jsme s ní nadmíru spokojeni. Děti se k ní těší, přichází i odchází s úsměvem, její přístup je naprosto perfektní a lidský. Nikdy u nás nic nezanedbala a vždy ochotně vyslechne. Co se odbornosti týče musím hrubě nesouhlasit s předchodzím hodnocením - antibiotika paní doktorka volí vždy až jako krajní volbu a to na základě předchozích vyšetření. Určitě bychom neměnili.

Paní doktorka píše na každé nachlazení a chřipku zbytečně antibiotika bez pžedchozího vyčetření krve, jestli v těle zánět je nebo není, jako je to obvyklé u jiných lékařů. Hodnotím tedy nedostatečně. Stará škola, nejde s dobou.

Nemám dobré zkušenosti s paní MUDr.- asi se jedná o "starou školu" a nejde s dobou. Informace jsem si musela dohledávat sama a jsem ráda, že mám lepšího Pediatra, který dětem rozumí!!! Nedoporučuji v žádném případě!