Praktický lékař pro děti a dorost
Dolní 101, Ostrava

Paní doktorku všem doporučuju je skvělá milá k dětem antibiotika rozhodně nedává zbytečně chodím k ní už 10 let s dětma naprostá spokojenost jen ta sestra je fakt někdy divná zmatkařka někdy ji nerozumím co po mě vlastně chce ale to je mi fuk duležité je že paní doktorka je perfektní :-)

Paní doktorka je skvělá měla jsem ji já a ted k ní chodím s dcerou a nemůžu si stěžovat na nic. Pouze sestra je někdy nepříjemná ale paní dr nikdy.Jednoznačně Doporučuji

Paní doktorka je opravdu velmi dobrá. Bydlíme v Praze a když jsme měli zdravotní problémy s dětmi, vždy nám moc pomohla, vyšla vstříc a opravdu umí léčit. Nebála bych se jí svěřit dítě. Před ní jsme byli u třech doktorů, kteří nepoznali diagnozu a já se doktorů v Ostravě začala bát. Díky paní doktorce jsem obavy ztratila, špatní doktoři jsou i v Praze, kdekoli. Pečlivě si doktory vybíráme a k paní doktorce bych kdykoli s dítětem zašla, protože je opravdu velice dobrý doktor, který rozpozná diagnozu. Antibiotika rozhodně zbytečně nedává. Paní doktorky si moc vážíme. Je opravdu skvělá.

Můžu jen doporučit, doktorka výborná,sestra trochu zmatkařka co neumí přiznat chybu ale o sestřičku tady nejde. Zahlédla sem tu komentář, že paní doktorka píše na všechno antibiotika, tak to podle mého názoru není pravda, vždy hledá jinou cestu a při nejhorším antibiotika napíše, ale je to pro ni zlo. Takže nevím o čem paní z komentáře mluvila. Chodila jsem k ní já jako malá a teď chodím i s dcerama, můžu jen doporučit hodná, nic nenechá náhodě radši pošle na 10 vyšetření jen aby byla v klidu :) opravdu super přístup.

Paní doktorka je nejlepší dětská lékařka. Chodila jsem k ní já jako dítě a dál chodím i s mýma 3 synama i když dojíždíme , neměnily bychom. Děti se ji nikdy nebáli a vždy si s nimi dokáže poradit a hezky s nimi zachází. Prostě je opravdu nejlepší lékařka kterou znám

K paní doktorce chodím s dcerkou už 8 let a vždy se mohu mohu spolehnout na profesionální a lidský přístup. Všechny problémy jsme s její pomocí vždy zvládly. Paní doktorku mohu rozhodně jen doporučit.

Chodil jsem k ní od 6 let a můžu říct, že jsem za to jenom rád. Hodná, milá a ochotná k dětem, navíc své práci rozumí. Doporučuji

K pani doktorce jsem dochazela uz jako dite a tudiz me rozhodnuti kam budu chodit se svymi 4 detmi byla jednoducha.chodime tam uz 16 let a nemenila bych ani nahodou .Je skvela a sve praci rozumi ,neni pravda ze leci vse antibiotiky me deti k ni chodi rady bez nejakeho strachu .Jsem s ni velice spokojena a muzu jenom doporucit. Herakova

Také mám tuto paní doktorku moc ráda. Chodily jsme k ní se sestrou jako děti a teď k ní chodím i se svým synem a věřím, že kdyby sestra nebydlela v Paskově, tak by k ní chodila taky. Je opravdu velmi hodná a nic nezanedbává. A ATB opravdu nepíše na vše, to je úplná hloupost.

Velice výbarý přístup k pacěntum lídskos a spolehlivos na prvním míste doporučuji všem .Anení pravdou že vše léčí antibiotyky .Moc sem ji vděčná za léčbu syna jinou p.doktorku si ani neumím předsatit moc DĚKUJI ZA VŠE .