Dagmar Horáková, praktický lékař Kojetín

MUDr. Dagmar Horáková

Praktický lékař

6. května 1160, Kojetín
Praktický lékař pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

doporucuji ,nejlepsi co znam ,dostala mi z nejhorsiho ..

Výborná paní doktorka!!!

Kvalitu odborné péče nejsem schopen jako laik posoudit, ale pouze kladné názory jsou pro mne nepochopitelné. Já mám s paní doktorkou zkušenosti zcela jiné. Nad pozdními příchody jsem se už dávno přestal pozastavovat. Že je to bezohledné pro pacienty, kterým není dobře nebo si musí sezení v čekárně nadpracovat ani nemluvím.

Paní doktorka Horáková je, alespoň z mého laického pohledu důsledný, pečlivý ale také přátelský a příjemný člověk. Vyplatí se vyčkat frontu v čekárně i čtyři hodiny, protože vždy zjistí pravou příčinu. Se sestřičkou jsem také spokojen, milá a ochotná paní. Obě poradí, jsou slušné a trpělivé.

velmi ochotná doktorka, která už pomohla a zachránila moc lidí tím, že je pečlivě vyšetřila a nepřehlíží vaše problémy, všem doporučuji. Naše rodina je ráda že ji má.

Velmi pečlivá a lidská paní doktorka!!

pečlivá,ochotná,pacientům naslouchá,vždy dobře poradí a pomůže.Dobře mě vyšetřila a pomohla mi opravdu moc pečlivá paní doktorka děkuji

Po dvouch omdleních přímo v čekárně moc děkuji za ošetření na jedničku.Přátelská a důsledná.Moc doporučuji

Výborná lékařka, ochotná a přátelská.

Výborná doktorko, doporučuji všem! vždy poradí a je strašně moc ochotná.