Dagmar Blaháková, zubař Nové Město na Moravě

MUDr. Dagmar Blaháková

Zubař

Vratislavovo náměstí 12, Nové Město na Moravě
Ordinace zubního lékaře

Jak už zde napsala Míša taky jsem u paní doktorky seděla pár minut v křesle a jak to dopadlo.Po ročním léčení zubu jsem změnila zubaře a nestačila jsem se divit.Zub musel jit ven měla jsem tam zanet a zub už nešel zachranit.Zjistil mi dalších 10 kazu a to jsem mela týden po preventivni kontrole u pani Blahákové!Mysela jsem si jak mam zuby v pořadku a ve svých 23 letech jsem se u doktora stydela jak je to možné mit zuby v takovem stavu po pravidelnych kontrolach.Stejne zkušenosti ma i cela moje rodina, proto jsme zmenili stomatologa

Paní doktorce vděčím za záchranu zubu. Navíc díky ozónu mě již celou zimu nesužovaly problémy s koutky, jak tomu bylo dříve.

Profesionální přístup, léčba i vybavení (rozhodně vybavením převyšuje o poznání lékaře v okolí..).
Příjemná v komunikaci, vysvětlí, co je třeba pořešit, příp. dá doporuční. Rozhodně dobrá lékařka.

příjemná ,zkušená lékařka,rachlé provedení zákroků.

Je příjemná a má profesionální přístup,ordinaci pěkně a moderně zařízenou,jen kazí dojem čekací doba při objednání,např.objednán na 10hodinu,jdete na řadu cca.nejdříve po půl hodině.Toto je asi jediné co trošku zamrzí.

S péči paní doktorky jsem spokojena, ale možná je zapříčeněno tím, že na křesle trávím pouze pár minut - pouze jednou mi trhala zub a provedla to velice rychle, takže jsem jí nestačila ani zdrhnout z křesla. Máme spolu dobrý vztah lékař x pacient, a to i přesto že jsem jí jako malá kousla do prstu, když mi chtěla vrtat zub.

Velmi vstřícná a zručná lékařka, dobrý diagnostik. Má také velmi dobře vybavenou ordinaci včetně moderního rentgenu. Jsem velmi spokojený.

Příjemná a dobrá lékařka.

Myslím, že jsou lepší

Dobrá lékařka