Velmi špatná lékařka ,kdy je poznat ,že pracuje po vesnicích . S paní doktorkou se pěkně povídá ,ale to je asi tak všechno, jelikož se snaží na pacientech jen šetřit. CT vyšetření je pro ni zbytečný přepych, kdy mně nechala trpět, až jsem si to musel vyběhat jinde a světe div se byl tam nález.Pokud zvažujete kam jít k lékaři a doufáte v pomoc u tohoto člověka ,tak se nedočkáte, nedělejte si zbytečné iluze.

Nejlepsi doktorka,vzdycky mi vysla vstric a snazila se mi pomoct,je skvela.A moc si ji vazim.::::::::::::::::::

jen samá chvála, vždy ochotná a přátelská, vyslechne, poradí, pomůže

Jedná se velmi dobrého a hlavně zdatného odborně, kdy je zřejmé,že se neustále zdokonaluje ve své profesi a to především formou jak odborné literatury, tak odborně,formou spolupráce s ostatními lékaři. Jedná se o jednoho lékaře z mála lékařů, který se stará o své pacienty velmi erudovaně s velkou ochotou a velmi vstřícným a příjemným jednáním, včetně jejího personálu, který je taktéž velmi vstřícný a přístup k pacientům považuji z obou stran, a to jak ze strany lékaře, tak zdr. sestry o zcela vyjímečný, neboť jsem pacient, který musí navštěvovat pravidelně několik odborných lékařů, a až na nějaké vyjímky se spíše považuji u zmíněných odborných lékařů jako osoba, která je spíše obtěžuje, neboť mé problémy, které vyplývají jak od Diabetu, tak deformace páteře, většinu z nich až na vzácné vyjímky, jako např.neurolog MUDr. Dvořák, který taktéž i přes nadměrný počet pacientů, si dokáže udělat čas, tak jako již zmíněná Dr. Hůlová a o pacienty se řádně stará i přesto, že jim Zdravotní pojišťovny neustále vyhrožují sankcemi, tudíž je doslova okrádají za to, že se snaží své pacienty léčit tak aby to mělo nějaký smysl a hlavně úlevu pro pacienta. Dovoluji si ještě podotknout, že Dr. Hůlová je jednou z mála lékařů, kteří stojí o mé lékařské zprávy, týkající se mého zdravotního stavu, kdežto ostatní pouze na podkladě mého zdr. stavu od roku 2004, pouze opisují vše co již mají ve své dokumentaci napsáno včetně nových výsledků, kdy i když mám špatné výsledky , tak údajně na podkladě nařízení Min. zdravotnictví, prodlužují mé kontroly, včetně odběrů místo 1x za měsíc až na rozdíl 3-5 měsíců, nehledě k tomu, že mi hrozí ochrnutí od pasu dolů, tak vzhledem k tomu, že trpím artrózou, osteoporózou a dalšími nemocemi, které i ničí hustotu kostí, mám dle VZP nárok pouze na 1 vyšetření ročně, na což jsem několikrát také upozornil vládu a Ombudsmana, který jediný může na podkladě tvrzení občana požádat o změnu zákona, jako je např. pro pacienty vážně nemocné velmi závažná vyhláška, a pokud se nebudou ozývat, ak místo cca 3tis. Kč měsíčně za léčiva, budeme hradit tyto skoro v celé výši, neboť vláda za nás nezvýšila pojistné plnění. Tudíž vše se točí kolem "Úhradové vyhlášky" z roku 2005, kterou navrhlo a schválilo ODS, kdy ČSSD a KSČM chtěli, aby tato vyhláška byla před každým kvartálovým schvalováním také konzultována vládou, což ODS zamítlo.
Proto si také dovoluji Tímto požádat všechny pacienty MUDr. Hůlové, aby se jí zastali u svých Zdravotních pojišťoven, neboť od těchto dostává sankce a to jen za to, že se snaží dle svého nejlepšího svědomí, jak jí to mimochodem přikazuje její "Přísaha",léčit své pacienty a to i přes zmíněné sankce. Tuto aktivitu Já provozuji každým rokem na Min. Zdravotnictví a u Ombudsmana ČR které jsou jedinými možnými orgány, které se mohou zastat jak nás pacientů, tak také a to především našich lékařů, kteří se (alespoň někteří) snaží ze všech sil léčit tak jak jim to ukládá již zmíněná přísaha lékaře. Doufám, že se k mé výzvě přidáte a pokud budete chtít a budete ochotni jakkoliv chránit jak práva svá- tedy pacientů, tak práva lékařů, můžete se obrátit na mne LumirSablik@seznam.cz a rád Vám s tímto pomohu. Děkuji, že jste si přečetli jak můj názor na MUDr. Bronislavu Hůlovou, tak na mou výzvu Děkuji Lumír Sáblík

K paní doktorce Br. HŮLOVÉ se kterou jsem se setkal jako pacient pouze několikráte, však mohu uvést, že na mne tato praktická lékařka pro dospělé učinila velký dojem a patří mezi vyjímečné lékaře, kteří si jsou na rozdíl od jiných a tím pomýšlím i na jiné lékaře jak praktické, tak odborné, kteří pochopili, že lékař je zde pro pacienta a ne opačně, tak jak si to myslí někteří starší lékaři, avšak především mladí, kteří mají krátkou praxi s tím, že se dál nevzdělávají a myslí si, že vystačí pouze s tím, co se naučili ve škole a spoléhají na to, že s tím vydrží až do konce své praxe a svou arogancí uráží slušné lékaře a to ať již praktické či odborné, kdy na rozdíl od nich jsou navíc ještě odborně vzdělaní, prostě na úrovni, kteří nejen že rozumí své práci, nýbrž jsou řádně vzdělaní a ke svému okolí a hlavně pacientům se chovají uctivě, i když na rozdíl od již zmíněných lékařů, kteří kazí pověst všem slušným se nikam necpou a nevychvaluji své ego, které jim povadne vždy po-té co jim pacient, který je nad věcí pouze uvede pravdu přímo do očí. Děkuji za takové lékaře, jako je MUDr. Bronislava HŮLOVÁ, která jak jsem již uvedl patří mezi vzácné vyjímky a to si dovoluji tvrdit, že vím o čem mluvím, neboť jsem lékaře všeho druhu jak vyšetřoval, dokonce dával zavírat, a také byl a neustále již jsem jejich dlouholetým pacientem, z důvodů mých nemocí. Ještě jednou si dovolím poděkovat za takové lékaře jako je paní doktorka Hůlová a dovolím si ji doporučit nejen Zdravotním pojišťovnám, ale také těm, kteří váhají kam se dát zapsat k praktickému lékaři, pokud ještě ovšem bude přibírat nové pacienty. Děkuji za to, že vůbec jste a stále to nevzdáváte i přes veškeré problémy, které na Vás všechny ty ZP nakládají, včetně pacientů. Spokojený pacient

Nebýt paní doktorky,už bych tady zřejmě nebyla. Moc si jí vážím, a i když k ní už nechodím - přestěhovala jsem se, pořád na ni budu vzpomínat a vychvalovat až do nebe. Nedám na ni dopustit!!! Je milá, ochotná, snaží se víc než kdejaký doktor. S p. doktorem Kauckým se to nedá absolutně srovnávat. Moc jí fandím a přeji jenom to dobré.

Už při příchodu do místnosti k sestřičce se setkáte se sympatickou,usměvavou tvářičkou,která má pro každého hezké slovo.A u paní doktorky totéž.Příjemná,trpělivá,jedním slovem profesionál, ale hlavně Člověk.

Super lekař

Velice doporučuji.Ochota,lidský přístup k pacientům,umí poradit,pacienta vyslechne.Takoví lékaři by měli být všichni.

V Újezdě si lidé tuto lékařku nezaslouží,
jako jedna z mála dělá pro lidí více než musí,v ordinaci je schopna stanovit vyšetření
stolice na krvácení a hodnotu CRP. Tyto výhody mnoho lékařů nenabízí a pacient je bohužel nedokáže docenit.Jinde by byly rádi,že mají takovou lékařku.