MUDr. Břetislav Šebestík

Zubař Více

Bystřice pod Hostýnem 1 adresa

Praktický zubní lékař
6. května 591, Bystřice pod Hostýnem

Chci pochválit touto cestou pana doktora za perfektně udělané zuby a ejhle, co nevidím.Názor plný zloby a neznalosti.Doktor s tak velkou praxí i zkušenostmi potřebuje na určité úkony mnohem kradší dobu, než mladý lékař.Ijekce je tedy zbytečná a u někoho i riziková.Srovnání i s mladými lékaři mám a celkem bohaté.Vím, jaké materiály i techniky se používají.

Hrůza. Dělá škaredé zuby, používá staré techniky a postupy, nedbá na hygienu a strašně to u něj bolí, nepoužívá injekce od bolesti. Když k němu chodíte 30 let, tak samozřejmě, že nepoznáte moderní stomatologii. Aspoň, že se dá u něj v ordinaci zasmát...

K panu doktorovi chodím 28let a jsem spokojena. Objednací termíny jsou krátké, dokud žila maminka, dojížděla k němu z Přerova. Byl ochotný mít pacientku z jiného města a to bez úplatku! Maminka si pana doktora chválila.

Pan doktor je odborníkem na svém místě. S pacienty hovoří otevřeně, vysvětlí postup,jaký zákrok je třeba podniknout.Po tolika letech je obdivuhodné, že si pro každého najde i vlídné slovo a nějakou anekdotu, aby zmírnil nepříjemný pocit při vstupu do ordinace. Se sestřičkou jsou sehraný tým a patří jim poděkování, neboť ne vždy jsou pacienti soudní a dokáží jednou větou pošpinit dlouholetou a zodpovědnou práci lékaře. Děkuji.

Jsem paciemtkou p.doktora již 32 let.S jeho prací jsem velmi spokojena.Do ordinace se nebojím vstoupit,neboť vždy vhodnými legráckami prosvětlí celou místnost.Je velmi ohleduplný,fundovaný,nerozlišuje věk,pohlaví ani postavení dotyčného.Z pacientů netahá peníze,pracuje ohleduplně a pečlivě.Mnohokrát mu za jeho přístup děkuji.

X

Já jsem s panem doktorem spokojený,dělal zuby celé naší rodině...

Nevím jestli jeho bývalý pacient,není opravdu pacient?Možná v jiném oboru asi(Psychatrie)Doporučuji zahajit ihned léčbu.Pan doktor je skvělý odborník,a svou práci dělá velmi dobře.S jeho péčí jsem velmi spokojen. Vždy ví co dělá a informuje pacienta o zákroku. Není žádnej zlatokop a pacient má vždy na výber.Nekouří již hodně dlouho, a jeho ruce jsou vždy čisté. Možná si jeho bývalý pacient sám dýchal z huby do nosu.

Nejen v pondělí, ale když se napoprvé netrefí klíčem do zámku, měli by pacienti ve svém zájmu opustit čekárnu (tvrdí on). V odpoledních hodinách ho tam stejně nenajdete. Zato korzuje místními lokály opilý a obtěžuje hosty, které byť jen od vidění zná.