MUDr. Božena Krištofová

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Hroznatova 6/813, Mariánské Lázně

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
ÚSP č.d. 142, Mnichov

Po dnesnim dni si hledam noveho lekare..Po 1h30min. cekani ve stavu na omdleni a v 6mes.tehotenstvi sem se dockala pouze soucitneho usmesku od jinak velmi prijemne sestricky,ktera dala prednost staremu panu,ktery jde pry jen na injekci-bez nejakeho optani a jineho zdvorileho jednani,panu co prisel az po dalsich lidech, ktery si tam, jak je tradici vsech senioru povidal s doktorkou jeste pul hodiny.(jen na injekci)!!Po odchodu seniora sestricka zavrela a nic.V cekarne cekalo jeste dost lidi a mezi s sebou si delali srandu, ze uz mame smulu,ponevadz je cas obeda a pani doktorka dodrzuje prestavky.Zvedla jsem se a sla zkusit zaklepat na dvere..vsak bez uspechu.Pred domem na me cekal syn s muzem ocekavajic nejake zpravy o mem zdravi a uz nervozni z cekani.Sla jsem do lekarny a tam jsem jim popsala co mne trapi a zda mi na to mohou neco prodat.Tam byli velice ochotny a pomohli.

Souhlasím s předešlým názorem. Nikdy jsem se nedozvěděla, co mi vlastně je a na vše mi dávala paralen a co vím, tak žádná změna. A co se týče alergií, asi vůbec neví, jak se projevují..

V čekárně prosedíte půl dne a přitom jsou před vámi 2 lidé... na vše Paralen a Ibalgin, či "kupte si sám v lékárně".... Pokud si pacient neřekne o vyšetření, nedostane se mu...
Zkušenosti otřesné....