Praktická lékařka pro děti a dorost
Na rybníčku 772, Tišnov

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Velmi podprůměrná lékařka. Zajímá ji leda to, co si rodič či dítě obleče. Nebere miminkům krev, je-li to potřeba. Odesílá do nemocnice, protože je jí to prý nepříjemné a nechce to dělat. Náušničky? Paníííí, já se toho bojííím, fakt je chcete nastřelit??? Takže se rodič rozklepe, protože nemůže věřit lékaři vlastního dítěte. Informace o očkování: žádné. Na můj dotaz, kdy máme nejpozději dojít na první dávku hexavakcíny se dozvídám odpověd "Někdy si přijďte.". Opět se dožaduji konkrétního termínu (alespoň měsíc, kdy máme přijít), odpověď "No panííí, někdy si přijďte.". Takže odpověď nanic.Na vše se ptá sestry, sama není schopná u zásadnějších věcí odpovědět. Přístup ke kojencům - vše jede zarytě podle tabulek, ponižuje, že nemám mléko, ačkoli se mi při kojení dítě v mléce doslova topí, jelikož dítě za měsíc nic nepřibralo (váha stagnovala kvůli růstu, další měsíc dítě opět krásně přibralo). Vyšiluje, když přesně na den podle tabulek nedělá, co má (řve, tak asi těžko bude spolupracovat, doma je naprosto v pořádku a paní rehabilitační, kam jsme šli na kontrolu, se této lékařce jen a jen směje za její neschopnost, prý posílá i 2 měsíční miminka na posilování ručiček......dítě máme psychomotoricky i silově tak o měsíc napřed).

Kontrola syna v 9 letech: Už od paní rehabilitační, kam jsem ho projistotu dovedla, víme, že má hyperkyfozu a skoliozu a cvičíme, ale MUDr. Dostálové jsem to schválně předem neříkala, chtěla jsem vidět, jak pečlivě vyšetří syna na preventivní prohlídce. Po prohlídce u paní doktorky Dostálové se ptám "Páteř taky v pohodě?" "Jooo paníííí, v pohodě, super." Říkám "Opravdu?" Ona "Ano panííííí, krásný zádíčka." Já na to "Tak to teda ne, hyperkyfoza, skolioza, musíme cvičit." A ona najednou "No jooo panííí, takový špatný držení těla, ale to je normálnííííí." Není to normální!

Tohle je lékařka vhodná až tak pro děti od 3 let. S miminky vůbec, alespoň ne pokud kojíte a nechcete být neustále vyslýchaná a ponižovaná, nemáte-li přesně dokonale tabulkové dítě!!

Choďte k ní přímo s požadavky, na jaká vyšetření vás má poslat, které vyšetření u svého dítěte požadujete, protože paní doktorka jen kouká do brožurek a nic si nepamatuje...2x jsem tam byla oznamovat, že se nám narodí miminko a zda nám ho vezme taky, pokaždé souhlasila, že gratuluje a super...po narození dítěte na mě koukala celá vykulená, proč jsme nic neřekli, že to vůbec netušila!

Lidi, odsud pryč!! Dokud nezačneme odcházet, nic se nezmění!! Lidi si na ni stěžují, maminky na hřišti také, ale kde jsou činy? Jen ve slovech? To nestačí!

Nejspíš brzy odejdeme, jakmile najdeme lékaře, který nás vezme a nebude úplně z ruky. Bohužel, lékaři v Tišnově hodně často spoléhají na to, že je to malé město a tudíž lidé nebudou chtít dojíždět a využijí jejich služby - a to bohužel jakékoli kvality.

S paní doktorkou jsem velmi nespokojená všímá si víc co má mala na sobě a jak jí to sluší ,ale po odborné peči se říct moc neda už po nekolikaté když jsem s dcerou přišla ,že má kašel a že se dusí mně řekla že to nic není takže nám nic nedala a večer jsem musela jed s malou do Brna na pohotovost ,kde mne lekař zdělil k jaké lekařce chodím ,že nepozná že má zánět hrtanu a uz to ma i na pruduškach tak nám nasadil antibiotika a řek že máme změnit lékařku bohužel nebylo to jen jednou,když jsem to paní lékařce druhy den zělila tak se rozčilovala i se sestrou a co slychám nejsem bohužel jedina co ma sní špatný skušenosti

S touto lékařkou jsme neměli žádné problémy a chodíme k ní již mnoho let.

Doporučuji :)

Paní doktorka Dostálová k téhle lékařce opravdu škoda mluvit,když si naši malou přebírala do péče tak věděla,že byla malá při porodu brána kleštěmi,ale pořádně si ji při převzetí ani neprohlédla.Co jediné si prohlédla tak jak je malá oblečená,tím pádem si ani nevšimla ,že malá má natažený kyvač a nedostali jsme z ní kloudné slovo ohledně zdravotního stavu malé.Při druhé návštěvě se mě zeptala,jestli jsem u ní poprvé a když jsem šla malou ve 3 měsících očkovat,tak si paní doktorka všimla,že malá patří do rizikové sk. pro novorozence,takže jsme šli po třech měsících kdy už malá měla byt oočkovaná do Brna na kontrolu.
Paní doktorka svému povolání vůbec nerozumí a už je čas aby paní doktorka svou ordinaci zavřela a přenechala někomu mladšímu.Bohužel jsme se museli přeregistrovat,kdo ví jak by to ještě dopadlo!!!!!!!!!!!!

Paní doktorka jako jediná rozeznala u dcery šelest na srdci, protože ji poslouchala déle než 5 sc. jako jiná v našem městě. Naordinovanou - již pátou ATB léčbu nám zrušila a doporučila, jak se kašle,který trval 6 měsíců zbavit.
Vždy nám dobře poradí a je jen na dospělákovi, jak s těmito informacemi naloží.Mohu ji jen pochválit a to i sestřičku.A nezapomínejte, žádný lékař neumí zázraky na počkání a nemožné do tří dnů. :-D

Výborná paní doktorka i sestřička, pro nás již 4. rok
Nesouhlasím s názorem typu pochvala svetru atd..Pokaždé nám dobře poradila, vždy správně a důsledně..

Vřele doporučuji.

Bohužel nemohu souhlasit s hodnocením, které zde píšete. Ano paní dr. je sice milá, upovídaná, pochválí oblečení, což je maminkám jistě velmi příjemné, ale proto k ní přece nechodíme??? Ať jí položím jakýkoli dotaz tak nikdy nedostanu konkrétní odpověď. Neví kolik má kojenec přibývat na váze, neví kolik má sníst a vypít tekutin, neví jaký je psychomotorický vývoj, atd. To jsou přece základní věci?! Na dotaz kdy očkovat proti pneumokoku mi odpověděla úplně špatně, naštěstí jsem to včas zjistila, takže jsme nic nezmeškali. A už to, že s miminkem musím chodit mezi nemocné, protože paní dr. prostě nemá poradnu, mi celkem dost vadí.

W

Jsme spokojeni. Velmi dobrá lékařka.